Žákovská reprezentace ukončila sezonu slowpitch zápasem proti rodičům – 21.10.2014

Žákovská reprezentace ukončila sezonu slowpitch zápasem proti rodičům – 21.10.2014

© Robert Vávra
Žákovská reprezentace odehrála poslední zápas v areálu Eagles.

Česká reprezentace žáků do dvanácti let oficiálně zakončila sezónu 2014. Během sobotního setkání v areálu Eagles Praha se hráči postavili na hřiště proti svým rodičům a trenérům, aby si zahráli přátelský slowpitch.

Realizační tým poděkoval hráčům za jejich celoroční práci, kterou zúročili bronzovými medailemi na mistrovství Evropy. Letošní šampionát byl pro český baseball možná přínosnější než předchozí získané tituly. Kvalita týmů roste a z těžkých utkání s Ruskem a Francií mohou nejen hráči čerpat cenné zkušenosti.
Velké poděkování směřovalo také k rodičům, bez jejichž podpory by nebylo možné s týmem absolvovat reprezentační program. Na závěr se s žákovskou reprezentací rozloučil hlavní trenér Jan Drábek, pod jehož vedením získala Česká republika za poslední čtyři roky dva tituly mistrů Evropy, stříbro a bronz. V následujícím období se chce věnovat především rodině a malému synovi, na které mu už vedle baseballu nezbývalo příliš času. Ostatní trenéři se chtějí znovu ucházet o své posty ve vypsaném výběrovém řízení pro roky 2015 až 2016. Realizační tým by přitom rádi rozšířili ještě o jednoho zástupce z nejsilnější jihomoravské oblasti.

Kompletní článek zde.

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama