Žákovská reprezentace ukončila sezonu slowpitch zápasem proti rodičům – 21.10.2014

Žákovská reprezentace ukončila sezonu slowpitch zápasem proti rodičům – 21.10.2014

© Robert Vávra
Žákovská reprezentace odehrála poslední zápas v areálu Eagles.

Česká reprezentace žáků do dvanácti let oficiálně zakončila sezónu 2014. Během sobotního setkání v areálu Eagles Praha se hráči postavili na hřiště proti svým rodičům a trenérům, aby si zahráli přátelský slowpitch.

Realizační tým poděkoval hráčům za jejich celoroční práci, kterou zúročili bronzovými medailemi na mistrovství Evropy. Letošní šampionát byl pro český baseball možná přínosnější než předchozí získané tituly. Kvalita týmů roste a z těžkých utkání s Ruskem a Francií mohou nejen hráči čerpat cenné zkušenosti.
Velké poděkování směřovalo také k rodičům, bez jejichž podpory by nebylo možné s týmem absolvovat reprezentační program. Na závěr se s žákovskou reprezentací rozloučil hlavní trenér Jan Drábek, pod jehož vedením získala Česká republika za poslední čtyři roky dva tituly mistrů Evropy, stříbro a bronz. V následujícím období se chce věnovat především rodině a malému synovi, na které mu už vedle baseballu nezbývalo příliš času. Ostatní trenéři se chtějí znovu ucházet o své posty ve vypsaném výběrovém řízení pro roky 2015 až 2016. Realizační tým by přitom rádi rozšířili ještě o jednoho zástupce z nejsilnější jihomoravské oblasti.

Kompletní článek zde.

Advertisement

Facebook

Další domácí utkání čeká na baseballisty v neděli od 14:00. Do Eagles Parku míří zatím neporaženi Draci Brno. Využijte předvelikonoční čas k návštěvě baseballu.

4 likes, 0 comments21 hours ago

Opening Day žen: Eagles - Tempo

Slavnostní zahájení extraligového ročníku 2019 proběhlo v Eagles Parku v rámci Opening Day. Fire show na začátku utkání následoval slavnostní nadhoz klubové legendy Aleše Chýle. Poté již přišlo na řadu utkání, které se rozhodlo..

22 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama