DO ROKU 2015 V RYTMU SALSY – 22.1.2015

DO ROKU 2015 V RYTMU SALSY – 22.1.2015

Do nové sezony budou baseballisté vstupovat pod vedením nového hlavního trenéra. Bronzový celek uplynulého ročníku přebírá zkušený kubánský trenér HECTOR CAMEJO RODRIGUEZ, který nahrazuje ve funkci Michala Müllera.

Již se stává rutinou, že baseballový A-tým mění po sezoně trenéra. Za poslední 4 roky se na trenérském křesle protočil kvartet lodivodů. “Bohužel se nám nepodařilo u týmu udržet Michala Müllera z rodinných důvodů, a proto jsme byli nuceni hledat jeho nástupce“ vysvětluje situaci o konci Mülera generální manažer Jan Drábek. Po Andy Berglundovi, Richardovi Kaniovi a Michalu Müllerovi padla volba na vyslance kubánské baseballové velmoci Hectora Cameja Rodrigueze.


“Prioritou bylo získat trenéra z České republiky, kde jsme však nenašli nikoho vhodného, a tak jsme odeslali poptávku do ciziny. Ozvalo se pět kandidátů, ze kterých byl výběr zúžen na dva aspiranty“
vysvětluje Drábek postup výběru. “Na kubánského stratéga jsme dostali dobré reference, má zkušenosti s kubánským a japonským baseballem na různých úrovních“ pokračuje Drábek, proč padla volba na 65 letého Rodrigueze.

K týmu by se čtyřnásobný kubánský mistr s týmem Industriales měl připojit začátkem března “Chceme, aby se kauč dostatečně seznámil s týmem, areálem a celkově prostředím v klubu a jeho okolí.“ odkrývá dobu příjezdu generální manažer. “U týmu mu budou vypomáhat nový asistent Petr Zýma a Jan Drábek. “Kádr zůstává takřka ve stejném složení, jako dohrával uplynulou sezonu. Na nadhozu nahradí Američana Brada Merritta nový import, o kterém budeme fanoušky včas informovat.“ popisuje změny kádru rodák z Liberce.

Pevně věříme, že nový trenér naváže na úspěšný rok 2014, a po dvouleté pauze dovede baseballový A-tým opět do finále extraligy.

Advertisement

Facebook

Ladies Day 2019

49 likes, 0 comments1 day ago

Tomáš Duffy Duffek a Dominic Piazza hodnotí druhý sweep v řadě, který se baseballistům povedl proti Skokani Olomouc Baseball Club. Eagles se usadili na 3. místě před posledním hracím kolem základní části. Dafi si připsal 6.výhru sezóny,..

5 likes, 0 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama