Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

 

V neděli, 22. 3. 2015, se v baseballovém a softballovém areálu EAGLES PRAHA sešlo okolo 80 nadšenců k otevření sezony 2015. Počasí bylo sice zatažené a chladné, ale i tak se dalo hrát.

Sestavilo se 5 týmů, které odehrály turnaj systémem každý s každým. Následně se vysvětlila pravidla turnaje, upřesnily se organizační záležitosti a začalo rozcvičování před prvním zápasem. Součástí této akce byla i tombola, na kterou se těšila hlavně dětská část.

Turnaj probíhal na dvou hřištích, a proto nebylo moc času na odpočinek. Občerstvení bylo rozváženo po hřištích, aby nechyběla energie do zápasů. Celkem se odehrálo 10 utkání a bylo se opravdu na co dívat.

Konečné pořadí:
1.    místo        POZDNÍ SBĚR
2.    místo        BÉČKO
3.    místo        J JAKO ELITA
4.    místo        JEŽCI
5.    místo        PANTERS

Turnaj byl zakončen vyhlášením nejlepších týmů a tombolou, na kterou se všichni velice těšili. Bylo rozdáno přes 60 cen s baseballovou a softballovou tématikou. Touto cestou bych chtěl VELICE poděkovat všem partnerům za ceny do tomboly: PLAY BALL, HONING´S, BALL SHOP, EAGLES, PROFISING a další.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za nasazení, výborné výkony a vytvoření neuvěřitelné atmosféry, která panovala od začátku až do konce. Byla to opravdu nádherná podívaná a pevně věřím, že turnaj splnil vaše očekávání. Dále bych chtěl poděkovat oběma rozhodčím za výbornou práci po celý turnaj, všem pomocníkům a Cantině za zajištění občerstvení.

reklama

Facebook

Na mezinárodním turnaji U17 Joudrs Cup získal tým kadetek 4. místo, když odehrál 9 utkání turnaje a předtím absolvoval 5 denní soustředění v Eagles Parku. V souboji o bronz prohrál s Pirates Amsterdam 8:5. Pěkná porce práce před podzimní..

40 likes, 0 comments5 hours ago

Souboj o bronzovou medaili čeká na softballistky ve finálovém dni Poháru vítězů pohárů 2019, který hostí Eagles Park. Přijďte podpořit holky v 16:00 proti španělským Rivas. Go Eagles Go !!!

57 likes, 0 comments1 day ago

Reklama