Stowers: O Praze jsem slyšel úžasné věci – 9.3.2015

Stowers: O Praze jsem slyšel úžasné věci – 9.3.2015

Do Prahy dorazila nová zámořská posila baseballistů na rok 2015. Bojovat o mistrovský titul bude v dresu s orlem na prsou 24 letý rodák ze San Diega MICHAEL STOWERS. Univerzální hráč se těší na svoji první zkušenost s evropským baseballem: “Cestovat a poznávat novou kulturu společně s hraním baseballu je jako splněný sen“.

Představ se fanouškům Eagles

Vystudoval jsem kalifornskou univerzitu v Santa Barbaře, kde jsem byl úspěšný jak po sportovní, tak po studijní stránce. Kvůli baseballu, který je na univerzitě práce na plný úvazek, jsem bohužel nikdy neměl šanci studovat v cizině.

Proč sis vybral hrát za Eagles?

Eagles jsem si vybral, protože mají dobrou reputaci, jsou to dobří baseballisté a česká liga je velice vyrovnaná. Také jsem slyšel úžasné věci o Praze.

Měl jsi i jiné nabídky?

Ano, měl jsem další dvě nabídky. Jednu z České republiky a druhou z Rakouska.

Absolvoval jsi první trénink v novém kolektivu, co říkáš na své nové spoluhráče?

Tréninky byly skvělé. Prožil jsem super přivítání od všech hráčů.

Hledal sis informace o klubu, české lize atd.?

Hlavním zdrojem informací pro mě byl web pro zahraniční hráče, hledající angažmá v Evropě.

V týmu nejsi jediným cizincem, je to lepší pro rychlejší adaptaci?

Určitě, adaptace je mnohem jednodušší, když nás je v týmu více.

Jak probíhala tvá zimní příprava?

Celou zimu jsem opravdu tvrdě pracoval, abych byl ve správné kondici připraven pomoci Eagles vyhrát extraligu. Trénoval jsem každý den od posilování po sprinty. Chodil jsem i pálit a házet s několika různými týmy.

Jaké jsou tvé cíle do sezony?

Hlavním cílem je vyhrát s Eagles extraligu, dále pak vytvořit si celoživotní přátele a zažít věci, na které budu vždy rád vzpomínat. Těším se na poznávání nové kultury a rozvíjení vztahů s trenéry a spoluhráči.

Budeš pomáhat u Eagles i s trénováním mládežnických týmů?

Určitě bych rád pomáhal s trénováním mládežnických týmů.

Advertisement

Facebook

V neděli 3.3.2019 proběhne školení rozhodčích regionu Severozápad. Školení se bude konat v areálu Eagles Praha a zaměřeno bude na licenci „Rookie“. Na programu budou prezentace na téma: vybavení rozhodčího, správná signalizace, mechanika..

8 likes, 0 comments2 days ago

Hledáš dobrou brigádu. Neváhej se přihásit na zapisování zápasů z největšího mládežnického turnaje Pony League. Bude k vidění skvělý baseball i softball a u toho si vyděláš i peníze. Přihlaš se do týmu zapisovatelů.

2 likes, 0 comments1 week ago

Twitter

Reklama