PRAGUE BASEBALL SCHOOL CUP 2015 – 18.6.2015

PRAGUE BASEBALL SCHOOL CUP 2015 – 18.6.2015

 

Baseballový a softballový tým EAGLES PRAHA ve spolupráci s MĚSTSKOU ČÁSTÍ PRAHA 4, ČESKOU BASEBALLOVOU ASOCIACÍ A PRAŽSKÝM BASEBALLOVÝM SVAZEM pořádal ve středu 17. června 2015 3. ročník tballového turnaje – „PRAGUE BASEBALL SCHOOL CUP 2015“.

Jako je již zvykem se turnaj konal za krásného počasí v areálu EAGLES PRAHA v Pálkařské ulici. Letos se turnaje opět zúčastnilo přes 200 dětí ze základních škol z Prahy 4 a okolí.

Turnaj byl doplněn o dovednostní soutěže, ve kterých děti soutěžily v hodu do dálky, běhu na rychlost a odpalu do dálky. Další doprovodnou atrakcí byl baseballová ROAD SHOW, kde bylo možné si vyzkoušet hod na přesnost a hod na rychlost.

Již tradičně se turnaj odehrál ve dvou kategoriích: 2. – 3. třída a 4. – 5. třída.

V I. kategorii si nejlépe vedla ZŠ Rakovník. Na 2. místě se umístila ZŠ Jižní IV – 3. tř. Na třetím místě ZŠ Jižní IV – 2. tř. třída a na 4. pak ZŠ Mikulova 1594. Skupina o čtyřech týme předvedla krásné zápasy a drama bylo až do konce.

v II. kategorii bylo pro letošní ročník 8 týmů a nejlépe si vedla ZŠ Mikulova 1594, která ovládla letošní t-ballový turnaj. Dále pak na 2. místě ZŠ Kavčí hory “B”, 3. místě ZŠ Jeremenkova, 4. místě ZŠ Na Líše 5.tř, na 5. místě ZŠ Jižní IV – 5. tř., 6. místě ZŠ Jižní IV – 4. tř, 7. místě ZŠ Jesenice a na 8. místě ZŠ Kavčí hory “A”. Tato kategorie bylo rozdělena do dvou skupin. Finálové zápasy pak hrál první s prvním, druhý z druhým a tak dále.

Dovednostní soutěže v letošním roce byly rozděleny na I. a II. Kategorii a dále pak na chlapce a děvčata.

Výsledky jednotlivých soutěží:

 

I. KATEGORIE
DOVEDNOST DÉLKA/RYCHLOST JMÉNO
Nejdelší hod Matyáš Trčka 34 m
Nejdelší hod Ondřej Blokeš 34 m
Nejdelší hod Karolína Pejšová 29 m
Nejdelší odpal Jakub Ostaš 51 m
Nejdelší odpal Veronika Círová 40 m
Nejrychlejší běh Filip Kubíček 19,07 s
Nejrychlejší běh Emma Beňová 17,79 s

 

II. KATEGORIE
DOVEDNOST DÉLKA/RYCHLOST  JMÉNO/ŠKOLA
Nejdelší hod Martin Veselý 43 m
Nejdelší hod Emma Beňová 42 m
Nejdelší odpal David Silovský 55 m
Nejdelší odpal Nela Kozáková 45 m
Nejrychlejší běh Igor Lupan 17,5 s
Nejrychlejší běh Emma Sobková 20,53 s

 

V průběhu celého sportovního dne byla k dispozici BASEBALLOVÁ ROAD SHOW, kterou bezplatně poskytla ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE. Touto cestou chceme ČBA velice poděkovat.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem partnerům (MČP4, PRAŽSKÝ BASEBALLOVÝ SVAZ A ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE) za finanční a materiální podporu. Dále všem týmům za nasazení, soutěživost a fair play v turnaji. V poslední řadě bych chtěl poděkovat všem organizátorům, pomocníkům a dobrovolníkům, kteří svou práci zvládli perfektně a napomohli tak hladkému průběhu celé akce.

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

34 likes, 0 comments3 hours ago

Photos from Eagles Praha - Baseball & Softball's post

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!