ZÝMA: “S Technikou to bude ofenzivní baseball“ – 7.8.2015

ZÝMA: “S Technikou to bude ofenzivní baseball“ – 7.8.2015

Baseballistům skončila základní část a nyní se již intenzivně připravují na nejdůležitější část sezony – play-off. Dosavadní průběh sezony hodnotí hrající asistent trenéra a člen reprezentace ČR Petr Zýma

Eagles mají za sebou základní část,, jak jsi spokojen s celkovou pátou příčkou?

Pátá příčka nás posouvá o boje o titul, úspěch/neúspěch celé sezony se bude hodnotiti po posledním zápase. Jsem spokojen se změnami, které se provedli pro chod týmu pro dlouhodobější perspektivu.
V sezoně jste “brali bohatým a dávali chudým”, kde hledat příčiny?

Je to přirozená motivace spojená s každým atraktivnějším zápasem. Přál bych si, abychom v tomto směru byli více konzistentní a ke každému zápasu přistupovali se stejnou zodpovědností.
 

Podepsalo se na výkonech týmu, že hlavní trenér Camejo dorazil až v
průběhu sezony?

Jsme rádi, že i přes průtahy spojené s vydáním víza nakonec dorazil a týmu dodal týmu zajímavou změnu a energii. Extraligový tým, který má nejvyšší ambice potřebuje mít kvalitního trenéra.
V play-off Vás čeká Technika Brno, s kterou máte v základní části
pozitivní bilanci. Věříte si na brněnského soka?

Všechny týmy jdou do playoff s čistým štítem, pro nás bude důležité pokračovat v kvalitním výkonu, který podáváme poslední měsíc.

Co bude v sérii rozhodovat

Tipuji, že na Kraví hoře se bude hrát velmi ofenzivní baseball, tak jak je tomu zvykem při setkání s Technikou. Budeme potřebovat, aby celý lineup měl formu a týmu pomohl. Věřím, že naši nadhazovači nám dají šanci v každém zápase.

Kromě extraligy, jste stále ve hře i v Českém baseballovém poháru. Láká Vás vidina postupu do Final Four a případná účast v pohárové Evropy?

Ano, určitě do poháru jdeme naplno a chceme vyhrát.

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama