ZÝMA: “S Technikou to bude ofenzivní baseball“ – 7.8.2015

ZÝMA: “S Technikou to bude ofenzivní baseball“ – 7.8.2015

Baseballistům skončila základní část a nyní se již intenzivně připravují na nejdůležitější část sezony – play-off. Dosavadní průběh sezony hodnotí hrající asistent trenéra a člen reprezentace ČR Petr Zýma

Eagles mají za sebou základní část,, jak jsi spokojen s celkovou pátou příčkou?

Pátá příčka nás posouvá o boje o titul, úspěch/neúspěch celé sezony se bude hodnotiti po posledním zápase. Jsem spokojen se změnami, které se provedli pro chod týmu pro dlouhodobější perspektivu.
V sezoně jste “brali bohatým a dávali chudým”, kde hledat příčiny?

Je to přirozená motivace spojená s každým atraktivnějším zápasem. Přál bych si, abychom v tomto směru byli více konzistentní a ke každému zápasu přistupovali se stejnou zodpovědností.
 

Podepsalo se na výkonech týmu, že hlavní trenér Camejo dorazil až v
průběhu sezony?

Jsme rádi, že i přes průtahy spojené s vydáním víza nakonec dorazil a týmu dodal týmu zajímavou změnu a energii. Extraligový tým, který má nejvyšší ambice potřebuje mít kvalitního trenéra.
V play-off Vás čeká Technika Brno, s kterou máte v základní části
pozitivní bilanci. Věříte si na brněnského soka?

Všechny týmy jdou do playoff s čistým štítem, pro nás bude důležité pokračovat v kvalitním výkonu, který podáváme poslední měsíc.

Co bude v sérii rozhodovat

Tipuji, že na Kraví hoře se bude hrát velmi ofenzivní baseball, tak jak je tomu zvykem při setkání s Technikou. Budeme potřebovat, aby celý lineup měl formu a týmu pomohl. Věřím, že naši nadhazovači nám dají šanci v každém zápase.

Kromě extraligy, jste stále ve hře i v Českém baseballovém poháru. Láká Vás vidina postupu do Final Four a případná účast v pohárové Evropy?

Ano, určitě do poháru jdeme naplno a chceme vyhrát.

Advertisement

Facebook

V neděli 3.3.2019 proběhne školení rozhodčích regionu Severozápad. Školení se bude konat v areálu Eagles Praha a zaměřeno bude na licenci „Rookie“. Na programu budou prezentace na téma: vybavení rozhodčího, správná signalizace, mechanika..

8 likes, 0 comments3 days ago

Hledáš dobrou brigádu. Neváhej se přihásit na zapisování zápasů z největšího mládežnického turnaje Pony League. Bude k vidění skvělý baseball i softball a u toho si vyděláš i peníze. Přihlaš se do týmu zapisovatelů.

2 likes, 0 comments1 week ago

Twitter

Reklama