Extraliga softballu mužů – 14.9.2015

Extraliga softballu mužů – 14.9.2015

Extraliga softballu mužů – semifinále Chomutov – Eagles – 1. hrací víkend.

Po dvou zápasech semifinále ELM je stav utkání 1:1.

V Praze dne 14.09.2015

Extraliga softballu mužů – semifinále Chomutov – Eagles – 1. hrací víkend.

Po dvou zápasech semifinále ELM je stav utkání 1:1.

V sobotu 12.09.2015 jsme jeli do Chomutova na první utkání semifinále extraligy mužů. I když výsledek 7:0 po 6. směně pro Chomutov vypadá jednoznačně, průběh zápasu tomu neodpovídal.

Po čtvrté směně vedl Chomutov 1:0 a to bez jediného dopalu na obou stranách. V pátém inningu se Chomutovu podařilo na dva auty udělat tři body a to asi rozhodlo. Na začátku šesté směny jsme měli dost smůlu, protože po dopalu Jakuba Kopřivy na 7 pálil kapitán Kokoška do zadního pole a všichni jsme si mysleli, že je to dvoumetový odpal. Ale Šesták ho z vypětím všech sil chytil ze vzduchu. Pak přišel od Bendiče náš druhý a bohužel také poslední odpal na Luboše Vrbenského v zápase, což bylo opravdu málo, ale obsazenou 2. a 3. metu jsme domů nedotáhli.

V dohrávce 6. směny se Chomutovu podařilo opět na dva auty udělat tři body a bylo po zápase.

Chomutov měl za zápas 5 odpalů, Luboš hodil 6 x SO. Eagles měly odpaly pouze 2 a Bendič hodil 7 x SO.

V neděli 13.09.2015 jsme nastoupili proti Chomutovu doma na Krči. Bendič udržel první tři pálkaře (Svoboda, Nezbeda, Malý) a šli jsme do dohrávky 1. směny. Za stavu 1:0 při dvou autech a při obsazených metách přišel trochu nečekaný trojmetový odpal Jendy Janouška a rázem jsme vedli 4:0. Johan poslal dalším odpalem Jendu domů. To byl impuls změnit nadhoz a na prkno se postavil Luboš Vrbenský. Ve druhé směně se nám podařilo odskočit na 7:0 díky dvoubodovému HR od Bendiče. Ve třetí směně jsme na první bod Chomutova odpověděli také bodem díky podařené SP. Jenže Chomutov se nevzdával a po páte směně místo rozdílu byl stav 8:4. V šesté směně jsme začali dost zmatkovat při hře ve vnitřním poli a místo jednoduchých autů jsme udělali několik chyb při snaze hrát double play a pak přišly dva odpaly do zadního pole a bylo to 8:8! Hráči Eagles se na Luboše moc nechytali, takže po 7. směně byl nadále nerozhodný stav. To už byl za Eagles na nadhozu Standa Havel, který v 7. i 8. směně udržel Chomutov bez odpalu a my jsme šli do dohrávky tiebraku s vizí udělat jeden bod. To se naštěstí také po dvou ulejvkách od Kopra a Johana podařilo a Honza Svatoň výborným stranovým slidem „doklouzal“ k vítěznému bodu na stav 9:8.

Chomutov měl za zápas 10 odpalů, Luboš hodil 12 x SO, Marek hodil 2 x SO. Hráči Eagles měli 9 odpalů, Bendič hodil 9 x SO a Standa 2 x SO.

Série je tak po prvních dvou zápasech nerozhodná a rozuzlení se odehraje 26.09.na Krči a 27.09. v Chomutově.

Napsal: Radek Janoušek –vedoucí družstva Eagles

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Photos from Eagles Praha - Baseball & Softball's post

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama