2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

První letošní turnaj této kategorie skončil velice dobře. Sedm statečných bojovalo od začátku až do konce.

Naše první prověrka byla proti týmu Kotlářka. Zápas jsme začali v poli, kde jsme hned obdrželi jeden bod. Dohrávka nám moc nevyšla a tak po první směně bylo skóre nepříznivé 0:1. V další směně Kotlářka přidala další bod a navýšila stav na 0:2. Naše druhá pálka byla mnohem lepší. Kotlářka vytvořila i několik chyb a nám se podařilo otočit stav zápasu na 3:2. V poslední směně jsme udrželi čisté konto výbornou obranou a v dohrávce pak upravili výsledek na konečných 5:2 pro Eagles.

Druhý zápas byl pro ti papírově slabšímu týmu, ale to v této kategorii nic neznamená. Jako hosté jsme začali na pálce a podařilo se nám nastřílet maximální počet bodů 5:0. V dohrávce se Plzeň nevzdala a snížila na 5:2. Díky našemu dobrému útoku a chybách Plzně se nám podařilo navýšit stav na 9:2. Naše obrana hrála výborně a tak jsme tento zápas vyhráli se stavem 14:2.

Tímto výsledkem jsme si zajistili jisté semifinále.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti týmu Blesk Jablonec. Od začátku turnaje tento tým vystupoval velice dominantně a potvrdil to i v našem zápase. Jejich obrana byla výborná a nám se nepodařilo skórovat ani jednou. Jejich útok byl také lepší, a proto jsme prohráli 0:8.

První semifinále jsme odehráli proti týmu Tempo Titans. Tento zápas teď zpětně hodnotím jako jeden z nejlepších. Do zápasu jsme šli jako hosté první na pálku a podařilo se nám skvělých 5 bodů. V dohrávce se Tempu podařilo snížit na 5:2. Naše další vystupování na pálce bylo slabé a bez bodu. Naopak Tempo snížilo stav na 5:4. Třetí směna přinesla dobrý útok a další 4 body. Tempo šlo do dohrávky zápasu za stavu 9:4 a muselo skórovat pětkrát. Naše obrana bohužel znervózněla a Tempo vyrovnalo. Tie break přinesl další drama. Náš útok opět zářil a skóroval opět pětkrát. V dohrávce zápasu již Tempo nedotáhlo náš náskok a podařilo se nám postoupit do finále turnaje.

Finálový zápas nás čekal s týmem Blesk Jablonec. Na hráčích byla vidět veliká únava a to se projevilo na našem herním projevu. Blesk byl bez diskuze lepším týmem a zasloužil si vyhrát.

Náš tým předvedl na turnaji skvělé výkony a druhé místo je výborným výsledkem. Chtěl bych poděkovat organizátorům, trenérů Davidovi a Michalovi a všem rodičům za podporu.

Fotky

Honza

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

35 likes, 0 comments4 hours ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!