2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

První letošní turnaj této kategorie skončil velice dobře. Sedm statečných bojovalo od začátku až do konce.

Naše první prověrka byla proti týmu Kotlářka. Zápas jsme začali v poli, kde jsme hned obdrželi jeden bod. Dohrávka nám moc nevyšla a tak po první směně bylo skóre nepříznivé 0:1. V další směně Kotlářka přidala další bod a navýšila stav na 0:2. Naše druhá pálka byla mnohem lepší. Kotlářka vytvořila i několik chyb a nám se podařilo otočit stav zápasu na 3:2. V poslední směně jsme udrželi čisté konto výbornou obranou a v dohrávce pak upravili výsledek na konečných 5:2 pro Eagles.

Druhý zápas byl pro ti papírově slabšímu týmu, ale to v této kategorii nic neznamená. Jako hosté jsme začali na pálce a podařilo se nám nastřílet maximální počet bodů 5:0. V dohrávce se Plzeň nevzdala a snížila na 5:2. Díky našemu dobrému útoku a chybách Plzně se nám podařilo navýšit stav na 9:2. Naše obrana hrála výborně a tak jsme tento zápas vyhráli se stavem 14:2.

Tímto výsledkem jsme si zajistili jisté semifinále.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti týmu Blesk Jablonec. Od začátku turnaje tento tým vystupoval velice dominantně a potvrdil to i v našem zápase. Jejich obrana byla výborná a nám se nepodařilo skórovat ani jednou. Jejich útok byl také lepší, a proto jsme prohráli 0:8.

První semifinále jsme odehráli proti týmu Tempo Titans. Tento zápas teď zpětně hodnotím jako jeden z nejlepších. Do zápasu jsme šli jako hosté první na pálku a podařilo se nám skvělých 5 bodů. V dohrávce se Tempu podařilo snížit na 5:2. Naše další vystupování na pálce bylo slabé a bez bodu. Naopak Tempo snížilo stav na 5:4. Třetí směna přinesla dobrý útok a další 4 body. Tempo šlo do dohrávky zápasu za stavu 9:4 a muselo skórovat pětkrát. Naše obrana bohužel znervózněla a Tempo vyrovnalo. Tie break přinesl další drama. Náš útok opět zářil a skóroval opět pětkrát. V dohrávce zápasu již Tempo nedotáhlo náš náskok a podařilo se nám postoupit do finále turnaje.

Finálový zápas nás čekal s týmem Blesk Jablonec. Na hráčích byla vidět veliká únava a to se projevilo na našem herním projevu. Blesk byl bez diskuze lepším týmem a zasloužil si vyhrát.

Náš tým předvedl na turnaji skvělé výkony a druhé místo je výborným výsledkem. Chtěl bych poděkovat organizátorům, trenérů Davidovi a Michalovi a všem rodičům za podporu.

Fotky

Honza

reklama

Facebook

Velice smutná zpráva.Dnes nás ve svých 92 letech opustil pan Aleš Hrabě, první předseda Československé baseballové a softballové federace, čestný předseda ČSA a ČBA a člen Síně slávy.

Aleš Hrabě byl hybným motorem rozšiřování softballu a baseballu do regionů a neúnavným propagátorem pálkovacích sportů v Čechách i na Slovensku. V jeho odkazu dnes pokračují dvě české asociace, softballu i baseballu, a oba sporty provozuje bezmála 17 000 hráček a hráčů.

Aleši, děkujeme! 🖤

📰: bit.ly/2S2mulf
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama