Eagles A – stříbro na indoor turnaji – 19.2.2016

Eagles A – stříbro na indoor turnaji – 19.2.2016

Áčko Eagles se zúčastnilo halového turnaje ve dnech 6.-7. února na Joudrs.

Áčko Eagles se zúčastnilo halového turnaje ve dnech 6.-7. února na Joudrs.

Turnaj sloužil hlavně k přípravě pálkařek, počítaly se starty na kvalitní nadhazovačky extraligy Veroniku Peckovou z Ledenic a Lucku Maršíkovou házející za Sabat. Dobré starty se povedly i na mladou nadhazovačku Joudrs, Adélu Linkovou. Tým Joudrs zde představil hráčky mládežnické Akademie a konfrontoval tak extraligové týmy s juniorkami.

Ve finále jsme se setkali s Ledenicemi. Jejich pálkařky dokázaly poskládat BB, hity a pár chyb v obraně Eagles, což znamenalo vítězství v turnaji pro jihočeské hráčky. Naopak naše pálkařky se proti Veronice Peckové výrazně neprosadily a tak jsme končili turnaj s nulovým ziskem bodů. Přesto byl cíl turnaje byl splněn a a zimní připrava může pokračovat směrem ke vstupu do sezóny na Jarním turnaji žen v Krči na začátku dubna.

Výsledky zápasů:

sobota

Sabat x Eagles 1:0

Eagles x Joudrs 2:0

Ledenice x Eagles 0:1

neděle

Eagles x Joudrs 5:0

finále

Ledenice x Eagles 6:0

Eagles A tým 2016 a jeho složení na turnaji Joudrs Indoor Cup Women I:

Veronka Burianová, Jana Chýlová, Lucie Černohlávková, Kateřina Koubková, Kateřina Roškotová, Petra Cinkeová, Anna Beková, Sabina Vítková, Tereza Krbcová, Marta Kadeřábková, Kristýna Chadrabová, Karolína Kučerová, Barbora Dědková, Tereza Novotná,

Tým popořila také Gábina Slabá, věkem kadetka a juniorka.

Chyběly dvě opory áčka: zotavující se Lenka Pantůčková a Eliška Thompsonová studující v zahraničí.

Kaučovali Petr Eda Marek a Daniela Viktorýnová

A příprava mimo halu Eagles neskončila. Po turnaji se další víkend áčko přesunulo do Krkonoš na kondičně-teambuildingové soustředění.

Advertisement

Facebook

Další domácí utkání čeká na baseballisty v neděli od 14:00. Do Eagles Parku míří zatím neporaženi Draci Brno. Využijte předvelikonoční čas k návštěvě baseballu.

3 likes, 0 comments3 hours ago

Opening Day žen: Eagles - Tempo

Slavnostní zahájení extraligového ročníku 2019 proběhlo v Eagles Parku v rámci Opening Day. Fire show na začátku utkání následoval slavnostní nadhoz klubové legendy Aleše Chýle. Poté již přišlo na řadu utkání, které se rozhodlo..

16 likes, 1 comments7 hours ago

Twitter

Reklama