První a poslední turnaj kadetek v zimním období – STŘÍBRO! – 19.2.2016

První a poslední turnaj kadetek v zimním období – STŘÍBRO! – 19.2.2016

Kadetky v novém složení se zúčastnily o víkendu 13.-14.2.2016 Joudrs Indoor Cupu U16 a bylo z toho 2.místo.

Kadetky v novém složení se zúčastnily o víkendu 13.-14.2.2016 Joudrs Indoor Cupu U16 a bylo z toho 2.místo.

Hned na úvod nás čekal velmi kvalitní soupeř Tempo. Naše hráčky působily trochu nervózně, nicméně výsledek 3:4 pro Tempo byl dobrý a znamenal pro nás dobrý pocit z dobrého výkonu. Další dva zápasy se nesly v duchu vzrůstajícího sebevědomí týmu a zvyšující se úrovně sehrání týmu. Proti týmu Joudrs mladší se skóre zápasu přelévalo z jedné strany na druhou. Bojovnost, odhodlání, podpořené dobrými výkony zejména nejmladších našich hráček znamenaly výhru 8:5. Poslední zápas dne proti Joudrs starším jsme zvládli a vyhráli 5:3.

V neděli dopoledne si především mladší hráčky užily zápas se Storms – 6:2.

V semifinále jsme nastoupili proti dobře hrající obraně týmu Joudrs mladší pod taktovkou nadhazovačky Kláry Pospěchové. Tým Eagles již se sebevědomím v útoku i obraně a s výborně nadhazujícími Andy Markvartovou a Sárou Gütlingovou dotáhl vyrovnaný boj k těsnému vítězství 1:0.

Ve finále jsme nastoupili proti našemu prvnímu soupeři z turnaje – Tempu. Oba týmy bojovaly až do posledního autu. Na nadhozu výborně zahrály Natka Tvrzníková a Anička Adamová. Soupeř byl šťastnějsí, Tempo – Eagles 1:0.

Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Natka Kopicová! Gratulujeme!

Interně jsme my coachové vyhodnotili za přístup ke hře a předvedené výkony nejlepší hráčkou Eagles Adélu Žemlovou.

Tým se v průběhu turnaje stal opravdu týmem, hráčky se vzájemně podporovaly (do sezony se dá ještě zlepšit), získaly individuální i týmovou sebedůvěru. Hráčky jsou vzhledem k průběhu přípravy dobře připraveny.  Pro vedení týmu byl turnaj velmi důležitý, víme kde máme v přípravě přidat, na co se zaměřit. Jen škoda, že jsme se mohli zúčastnit jen jednoho zimního turnaje.

Nadhazovačkám velmi pomohla svými zkušenostmi a radami Lenka Pantůčková. Všem hráčkám pomáhal Arnošt Gütling svým přísným z výšky dohlížejícím okem a na lavičce hráčky povzbuzoval a motivoval Jarda Žemla. Se zápisem nám pomáhala Vendy Čejková. A mě tedy zbylo jen napsat sestavy, hlídat střídání a kaučovat. Byl to příjemný turnaj.

Turnaje se zúčastnily: nadhazovačky – Anička Adamová, Valča Fleissigová, Sára Gütlingová, Andy Markvartová, Natka Tvrzníková, kečryně – Klára Čejková, Johanka Kynclová, Stephi Plevová, Áňa Swárovská, Alice Škardová, hráčky – Tína Bauerová, Áďa Čejková, Viki Hegrová, Natka Kopicová, Sabča Marková, Sandra Merfaitová, Áďa Žemlová a j.h. Terka Šimková.

Napsal Petr Méďa Čermák

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama