NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

Do nové sezony s novým partnerem! Eagles s radostí oznamují, že se staly partnerem světové značky kšiltovek NEW ERA. „New Era a baseball patří k sobě,“ tvrdí Michal Bílý, brand manager pro Českou republiku a Slovensko.

New Era je celosvětový fenomén a krčský klub bude hrdou součástí “rodiny“ dnes již kultovní firmy! „Eagles jsou jedním z nejsilnějších týmů v republice,“ vysvětluje Michal vzniklou spolupráci. „Je to klub s mimořádnou členskou základnou, kvalitním zázemím, velkým množstvím úspěchů a také zkušenostmi z pořádání velkých sportovních akcí,“ doplnil muž, který začal dovážet čepice New Era do bývalého Československa před osmi lety.

Americké sporty jsou New Era spjaty téměř pupeční šňůrou. V Major League Baseball nosil první tým čepice této značky již v roce 1934. Postupem času se stala na severoamerickém trhu respektovanou velmocí nejen v oblasti baseballu, ale i ostatních sportů. „New Era má jako jediná licenci pro všechny zámořské ligy,“ poukazuje na spolupráci s MLB (baseball), NHL (hokej), NBA (basketbal) a NFL (americký fotbal).

Není divu, že se v České republice nabízelo spojení New Era s tradičním klubem vyznávajícím zelenobílé barvy. „Logický krok. Podobně jsme se zachovali u amerického fotbalu, v němž podporujeme Prague Black Panthers,“ upozornil Michal. „Moje vize je, aby si lidé spojili New Eru s baseballem v Evropě potažmo v ČR stejně, jako tomu je nyní v USA.“

V krčském areálu jsou již nyní k vidění nové reklamní bannery New Era. V Ballshopu v klubovně si můžete zakoupit čepice každý den. Nabídka je tam opravdu lákavá. Během velkých turnajů bude k dispozici stánek s nejaktuálnější kolekcí!!! „V budoucnu chceme do areálu umístit bannery přímo s hráči Eagles. A nejen pro jejich fanoušky připravujeme speciální akce na našich stránkách www.newerashop.cz,“ poodkrývá Michal.

Sám patří mezi velké fanoušky zámořských sportů. Páteční start nové sezony si v Krči nechce nechat ujít. „Pokud mi to čas dovolí, rád na Opening Day dorazím,“ připomíná blížící se začátek sezony, v němž baseballisté Eagles na apríla vyzvou obhájce titulu z Kotlářky.

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

35 likes, 0 comments4 hours ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!