1.kolo Extraliga Juniorek 2016 – 12.4.2016

1.kolo Extraliga Juniorek 2016 – 12.4.2016

Víkend 9.-10. dubna začal relativně v pořádku, když jsme se sešli ve správný čas na správném místě a dokonce i ve správném počtu na Krči. Toto první pozitivum bylo bohužel zároveň i posledním, které nás tento víkend potkalo.

Cesta byla náročná, a to nejen kvůli brzkému vstávání a rozkopané dálnici. Zhruba u -sportovcům známého- odpočívadla U Devíti křížů jsme dostali nečekanou zprávu od velitelů onoho velmi vzdáneného hřiště o tom, že jedeme zbytečně. Hřiště se prý přes noc proměnilo v bazén. Někteří navrhovali hraní na poli, jiní zase vodní softball, že prý pólo se také hraje i vodní. Žádný návrh ale neprošel a tak jsme se obrátili a vyrazili směrem Dvůr Králové.

Po stmelovacím večeru nastal den D a šlo se hrát. Nebo se to alespoň myslelo, než se dorazilo na dvorské hřiště. Bazénová viróza dorazila i sem a tak se vymýšlely náhradní plány. Nakonec jsme se přesunuli do Trutnova, kde bylo hřiště ještě v pořádku.

První zápas začal pro nás dobře, kdy se nám podařilo po kvalitních hitech stáhnout 2 body a po 1. innigu to bylo 2:1 v náš prospěch. Pak nastal inning hrůzy. Několik met zdarma, trefení několik chyb v poli a několik hitů. Do toho začalo silně pršet a byla zima. Nakonec jsme inkasovali 10 bodů, než se nám podařilo toto trápení ukončit. I přes další hezké odpaly se nám už skórovat nepodařilo, i když soupeř ještě přidal 2 body. Výsledek 12:2 zamrzí o to víc, že na hity (8:1O) i errory (2:3) to byl vyrovnaný zápas.

V druhém zápase získal první bod soupeř a nám se opět i přes pěkné hity nepodařilo dotlačit hráčky až k domácí metě. Nadhoz Apoleny Výborné byl sice svižný, ale o to víc se míče odrážely od pálek. Bohužel ani s plnými metami se nepodařilo dotáhnout bod a Dvůr nakonec vyhrál 3:0.

Zúčastnili se z řad trenérů:  Vendy Čejková, Aleš Chýle, Méďa Petr Čermák

Z řad hráček: Péťa Cinkeová, Anička Beková, Marta Kadeřábková, Téra Krbcová, Týna Chadrabová, Maky Mozolová, Terka Novotná, Gábina Slabá, Aneta Swarovská, Klára Čejková-Kolací, Iveta Janáčková, Natka Kopicová, Kája Včeláková, Natka Tvrzníková

napsala: Téra Krbcová

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments13 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments13 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama