1.kolo Extraligy kadetek – 29.4.2016

1.kolo Extraligy kadetek – 29.4.2016

Mrazivé a chladné počasí nesvědčí kadetkám a softballu zvláště.

 V sobotu 23. 4. jsme se brzy ráno sešli na pražském Tempu, abychom zde odehráli první kolo extraligy kadetek. První zápas jsme nastoupili proti domácímu Tempu. Tento zápas jsme začali naplno a již v prvním inningu jsme dali 4 body a šli jsme do vedení. Bohužel později naše pozornost polevila a vlivem několika našich errorů, ale i výborných odpalů soupeře to bylo před poslední směnou vyrovnané – 8:8. Soupeřky byly nakonec lepší a dali rozhodující 9. bod, který jsme jim v dohrávce už nedokázali vrátit. Zápas tedy skončil naší prohrou 8:9.

Po krátké pauze nás čekal další zápas, tentokrát proti Arrows Ostrava. S tímto týmem jsme už dlouho nehráli (do extraligy postoupil letos) a tak jsme začali ve velmi silné sestavě. V první směně se Natce Tvrzníkové povedl odpálit homerun a tak jsme šli zase do vedení. Bohužel později opět naše pozornost opadla a svou roli sehrála i únava. Arrows toho dovedli využít a v poslední směně nás dohnali a nakonec dali i rozdílový bod, kterým si zajistili vítězství. My jsme tedy opět o ten smolný bod prohráli-9:10.

Neděle začala v zimním duchu, ráno bylo pouhých 5°C a nás čekal zápas s Dvorem Králové, který měl zatím také dvě prohry. Za občasného sněžení nebo deště jsme do tohoto zápasu vykročili plni odhodlání, které nám vydrželo opravdu celých 6 směn. Výsledek hovořil jednoznačně v náš prospěch -Dvůr jsme rozstříleli 11:4 a tato výhra nám dodala novou energii. Nyní nás čekala dvouzápasová pauza, kterou jsme si zkrátili zhlédnutím zápasu našich žen A proti Tempu. Okolo 16:00 se silně rozsněžilo a veškeré zápasy byly přerušeny. Náš poslední zápas turnaje proti Trutnovu tedy začal o půl hodiny později. Opět jsme se s Trutnovem, který všechny předchozí zápasy vyhrál, statečně rvali o každý bod, byla i úžasná podpora z lavičky, dugout se jen klepal. Na začátku poslední směny už bylo šero a začal znovu padat déšť se sněhem.  Kvůli tomu byl zápas předčasně ukončen za stavu 9:8 pro soupeře.  Je škoda, že jsme neměli možnost tento zápas dohrát do konce, protože bychom výsledek ještě určitě změnili. S bilancí 3 prohry a 1 výhra si tedy z Tempa odvážíme čtvrté místo.

Turnaje se zúčastnily:

nadhazovačky: Anička Adamová, Valy Fleissigová, Sára Gütlingová, Natka Šlancarová, Natka Tvrzníková.

kečryně: Klára Čejková, Johy Kynclová, Áňa Swárovská, Alice Škardová.

hráčky: Tína Bauerová, Áďa Čejková, Natka Kopicová, Sabča Marková, Sandra Merfaitová, Áďa Žemlová.

Kaučové, trenéři: Arnošt Gütling, Vendy Čejková, Jarda Žemla, Petr Méďa Čermák.

Tým podporovali: rodiče, kamarádky

Napsala: Tina Bauerová

Redacke: Méďa

 

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments13 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments13 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama