Krčanda PONY League – 27.4.2016

Krčanda PONY League – 27.4.2016

O prodlouženém víkendu 15. – 17. 4. se tým kadetek zúčastnil turnaje PONY League Krčanda, prvního venkovního turnaje v této sezoně.

Pátek jsme zahájili zápasem proti Srbsku, který jsme nekompromisně vyhráli. Soupeři jsme nedali šanci na bod a zápas dopadl 9:0 v náš prospěch. Pozitivně naladěni a doplněni o několik dalších hráček nás čekal soupeř z Německa – tým Bayern. I v tomto zápase jsme si vedli velmi dobře, za zmínku určitě stojí několik krásných odpalů až k plotu. I díky nim pro nás zápas skončil 11:7.

V sobotu nás čekal poslední zápas základní skupiny, a to proti Slovensku. I přes nepříznivé počasí (zápas se musel kvůli dešti přerušit) jsme nakonec vyhráli 11:3 a umístili se první ve skupině. Tím pádem jsme večer sehráli zápas s ukrajinským týmem Phoenix. Ukrajinky byly hodně bojovné a ujaly se již v první směně vedení 4:0. I když už nadále neskórovaly, tento náskok si stále držely a nám se ho povedlo dohnat až v poslední směně. Vyhráli jsme těsně 5:4.

V neděli jsme se v semifinále utkali s Dvorem Králové, který si vypůjčil i několik hráček z Mladých Buků a Trutnova. Tento náš tradiční soupeř zahájil hru nekompromisně tvrdými odpaly, na které jsme nedokázali v takové míře odpovědět. Prohra 1:8 nás dostala do boje o 3. místo, ve kterém jsme se utkali s Red Cats (akademie Joudrs). Zde se ale opět projevila nepřízeň počasí a zápas byl asi o hodinu odložen. Opět jsme byli svědky několika úžasných odpalů a zákroků – jak našich, tak soupeřových. Zápas nakonec skončil 10:2 pro Red Cats a my si tím pádem z turnaje odnášíme pomyslnou ‚bramborovou‘ medaili, ale také mnoho nových zkušeností, které v nadcházející sezoně určitě využijeme.

Na turnaji nadhazovaly: Anička Adamová, Valy Fleissigová, Sára Gütlingová, Natka Šlancarová, Natka Tvrzníková a Gabča Slabá.

Nadhozy odchytaly: Klára Čejková, Johy Kynclová, Áňa Swárovská, Alice Škardová.

V poli a na pálce je podporovaly: Tína Bauerová, Áďa Čejková, Viki Hegrová, Natka Kopicová, Tina Krausová, Sabča Marková, Terka Šimková, Áďa Žemlová.

Tým organizovali: Arnošt Gütling, Vendy Čejková, Jarda Žemla, Petr Méďa Čermák.

Tým podporovali: rodiče, kamarádky

 

Napsala: Tina Bauerová

Redacke: Méďa

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama