SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

Turnaj jde do finiše ve všech kategoriích. Známe vítěze i poražené, u baseballu známe finalisty i týmy, které budou hrát o nižší příčky. U softu je jisté, že ve finále bude určitě jeden český tým a to buď Dvůr Králové nebo domácí Eagles Praha a z druhého semifinále se ještě může dostat do boje o zlaté medaile další český tým Red Cats, pokud by se vypořádal s USSSA Pride z Německa.

V kategorii PONY (U14) jsou dvě akademie, německá a česká a oba týmy si již vyzkoušely v minulosti, jak chutná vítězství v Evropské zóně a jaké to je hrát ve Světové sérii v USA. Vzhledem ke kvalitám obou týmů je na co se těšit. Češi měli cestu do finále těžší, když v semifinále vyřadili loňské vítěze – Rakouskou akademii 6 : 0. To Němci předvedli pořádný útok a London Mets dostali nakládačku 15 : 1.

Kategorie COLT (U16) nabídla jedno česko-české semifinále, kdy naše akademie musela dlouho bojovat o vítězství na Hrochy Brno, když se jim soupeře podařilo zlomit až skoro na konci utkání a vyhrát 9 : 2. Francouzsko – italský duel mezi Akademií Bordeaux a Crocetta Baseball poslal do finále proti našim borcům po jasném výsledku 9 :1 celek z Itálie.

Je to vůbec poprvé v historii turnaje, co se do finále kvalifikoval tým z Apeninského poloostrova.

Dvojí účast Čechů ve finále dává šanci na opakování double z roku 2014, kdy jsme vyhráli obě kategorie. Ale bude to hodně, hodně těžké.

PŘIJĎTE FANDIT ČESKÝM BARVÁM!!

 

reklama

Facebook

Baseball Czech

Lets Go Eagles !!!

9 likes, 0 comments14 hours ago

Evropský pohár opět na Eagles - Eagles Praha, z.s. Baseball & Softball

“Cílem by určitě měl být boj o přední příčky, ač to bude extrémně obtížné” říká před začátkem Poháru vítězů pohárů hlavní trenér ženského áčka Petr Marek. Chcete vidět, jak holky dopadnou? Doražte fandit již od pondělí..

26 likes, 0 comments18 hours ago

Reklama