SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

Turnaj jde do finiše ve všech kategoriích. Známe vítěze i poražené, u baseballu známe finalisty i týmy, které budou hrát o nižší příčky. U softu je jisté, že ve finále bude určitě jeden český tým a to buď Dvůr Králové nebo domácí Eagles Praha a z druhého semifinále se ještě může dostat do boje o zlaté medaile další český tým Red Cats, pokud by se vypořádal s USSSA Pride z Německa.

V kategorii PONY (U14) jsou dvě akademie, německá a česká a oba týmy si již vyzkoušely v minulosti, jak chutná vítězství v Evropské zóně a jaké to je hrát ve Světové sérii v USA. Vzhledem ke kvalitám obou týmů je na co se těšit. Češi měli cestu do finále těžší, když v semifinále vyřadili loňské vítěze – Rakouskou akademii 6 : 0. To Němci předvedli pořádný útok a London Mets dostali nakládačku 15 : 1.

Kategorie COLT (U16) nabídla jedno česko-české semifinále, kdy naše akademie musela dlouho bojovat o vítězství na Hrochy Brno, když se jim soupeře podařilo zlomit až skoro na konci utkání a vyhrát 9 : 2. Francouzsko – italský duel mezi Akademií Bordeaux a Crocetta Baseball poslal do finále proti našim borcům po jasném výsledku 9 :1 celek z Itálie.

Je to vůbec poprvé v historii turnaje, co se do finále kvalifikoval tým z Apeninského poloostrova.

Dvojí účast Čechů ve finále dává šanci na opakování double z roku 2014, kdy jsme vyhráli obě kategorie. Ale bude to hodně, hodně těžké.

PŘIJĎTE FANDIT ČESKÝM BARVÁM!!

 

Advertisement

Facebook

V neděli 3.3.2019 proběhne školení rozhodčích regionu Severozápad. Školení se bude konat v areálu Eagles Praha a zaměřeno bude na licenci „Rookie“. Na programu budou prezentace na téma: vybavení rozhodčího, správná signalizace, mechanika..

7 likes, 0 comments1 day ago

Hledáš dobrou brigádu. Neváhej se přihásit na zapisování zápasů z největšího mládežnického turnaje Pony League. Bude k vidění skvělý baseball i softball a u toho si vyděláš i peníze. Přihlaš se do týmu zapisovatelů.

2 likes, 0 comments6 days ago

Twitter

Reklama