SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

SUMA PONY League 2016 Den třetí – 16.4.2016

Turnaj jde do finiše ve všech kategoriích. Známe vítěze i poražené, u baseballu známe finalisty i týmy, které budou hrát o nižší příčky. U softu je jisté, že ve finále bude určitě jeden český tým a to buď Dvůr Králové nebo domácí Eagles Praha a z druhého semifinále se ještě může dostat do boje o zlaté medaile další český tým Red Cats, pokud by se vypořádal s USSSA Pride z Německa.

V kategorii PONY (U14) jsou dvě akademie, německá a česká a oba týmy si již vyzkoušely v minulosti, jak chutná vítězství v Evropské zóně a jaké to je hrát ve Světové sérii v USA. Vzhledem ke kvalitám obou týmů je na co se těšit. Češi měli cestu do finále těžší, když v semifinále vyřadili loňské vítěze – Rakouskou akademii 6 : 0. To Němci předvedli pořádný útok a London Mets dostali nakládačku 15 : 1.

Kategorie COLT (U16) nabídla jedno česko-české semifinále, kdy naše akademie musela dlouho bojovat o vítězství na Hrochy Brno, když se jim soupeře podařilo zlomit až skoro na konci utkání a vyhrát 9 : 2. Francouzsko – italský duel mezi Akademií Bordeaux a Crocetta Baseball poslal do finále proti našim borcům po jasném výsledku 9 :1 celek z Itálie.

Je to vůbec poprvé v historii turnaje, co se do finále kvalifikoval tým z Apeninského poloostrova.

Dvojí účast Čechů ve finále dává šanci na opakování double z roku 2014, kdy jsme vyhráli obě kategorie. Ale bude to hodně, hodně těžké.

PŘIJĎTE FANDIT ČESKÝM BARVÁM!!

 

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama