U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

O ledovém víkendu 23. a 24.4. zavítali naši hráči kategorie U11 do pražské Tróje, aby zde na hřišti Sabatu odehráli letošní první turnaj Interligy.

Ve skupině jsme měli za soupeře Blesky z Jablonce, domácí tým a Kotlářku.

První zápas s Blesky jsme začali soustředěně na nadhozu a postupně se k dobrému výkonu přidala i pálka. Na konci zápasu jsme se tak mohli radovat z vítězství 15:2.

Jako další tým nás po obědě čekala Kotlářka. I v tomto zápase pracoval nadhoz na 100% a soupeře k ničemu nepustil. Na pálce to šlo trošku víc ztuha, ale nakonec jsme si poradili i s tímto soupeřem.

Posledním, kdo nás čekal ve skupině, byl domácí tým. Proti našemu očekávání měl však tento zápas nejjednoznačnější průběh a po vítězství 19:1 jsme ve skupině obsadili první místo.

Toto umístění nám druhý den přisoudilo v semifinále tým Miners Kladno. Opět nezbývá než pochválit nadhoz a útočnou chuť malých orlíků. Ani v tomto zápase jsme si nenechali vítězství uniknout a postupujeme do finále.

Za soupeře nám nakonec přisoudilo druhé zasněžené semifinále opět tým Kotlářky, který měl víc štěstí a v napínavém zápase udolal Titány z Tempa 8:7.

Do finále jsme nastoupili poprvé v této kategorii v bílých dresech a možná s ohledem na tento významný okamžik jsme utkání začali s drobnou ztrátou koncentrace, takže po první směně byl na tabuli stav 3:1 ve prospěch našeho soupeře. Nicméně v následujících dvou směnách jsme soupeři nepovolili žádný bod a my jsme naopak soupeře bodově dotáhli. Následné prostřídání v našem týmu pak v očích malých orlíků vykouzlilo tu pravou herní jiskru a spustilo orlí útočnou lavinu, která přinesla naše jednoznačné vítězství ve finále I. turnaje Interligy U11.

Po celý víkend i přes sibiřskou zimu předváděli všichni super hru a správné herní nasazení.

Děkujeme také všem rodičům, že i přes ukrutnou zimu neustávali v povzbuzování, a všem nám srdečně blahopřeju, že jsme si navzájem nezmrzli.

Zápasy:

Eagles Praha vs. Blesk Jablonec 15:2
SK Kotlářka vs. Eagles Praha 2:8
SaBaT Praha vs. Eagles Praha 1:19
Semifinále Eagles Praha vs. Miners Kladno 16:5
Finále: Eagles Praha vs. SK Kotlářka 16:3

Trenéři Jakub, Beny a Luboš (pozor, některými mylně nazýván Aleš)

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama