U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

U11 prošli prvním turnajem Interligy bez porážky – 29.4.2016

O ledovém víkendu 23. a 24.4. zavítali naši hráči kategorie U11 do pražské Tróje, aby zde na hřišti Sabatu odehráli letošní první turnaj Interligy.

Ve skupině jsme měli za soupeře Blesky z Jablonce, domácí tým a Kotlářku.

První zápas s Blesky jsme začali soustředěně na nadhozu a postupně se k dobrému výkonu přidala i pálka. Na konci zápasu jsme se tak mohli radovat z vítězství 15:2.

Jako další tým nás po obědě čekala Kotlářka. I v tomto zápase pracoval nadhoz na 100% a soupeře k ničemu nepustil. Na pálce to šlo trošku víc ztuha, ale nakonec jsme si poradili i s tímto soupeřem.

Posledním, kdo nás čekal ve skupině, byl domácí tým. Proti našemu očekávání měl však tento zápas nejjednoznačnější průběh a po vítězství 19:1 jsme ve skupině obsadili první místo.

Toto umístění nám druhý den přisoudilo v semifinále tým Miners Kladno. Opět nezbývá než pochválit nadhoz a útočnou chuť malých orlíků. Ani v tomto zápase jsme si nenechali vítězství uniknout a postupujeme do finále.

Za soupeře nám nakonec přisoudilo druhé zasněžené semifinále opět tým Kotlářky, který měl víc štěstí a v napínavém zápase udolal Titány z Tempa 8:7.

Do finále jsme nastoupili poprvé v této kategorii v bílých dresech a možná s ohledem na tento významný okamžik jsme utkání začali s drobnou ztrátou koncentrace, takže po první směně byl na tabuli stav 3:1 ve prospěch našeho soupeře. Nicméně v následujících dvou směnách jsme soupeři nepovolili žádný bod a my jsme naopak soupeře bodově dotáhli. Následné prostřídání v našem týmu pak v očích malých orlíků vykouzlilo tu pravou herní jiskru a spustilo orlí útočnou lavinu, která přinesla naše jednoznačné vítězství ve finále I. turnaje Interligy U11.

Po celý víkend i přes sibiřskou zimu předváděli všichni super hru a správné herní nasazení.

Děkujeme také všem rodičům, že i přes ukrutnou zimu neustávali v povzbuzování, a všem nám srdečně blahopřeju, že jsme si navzájem nezmrzli.

Zápasy:

Eagles Praha vs. Blesk Jablonec 15:2
SK Kotlářka vs. Eagles Praha 2:8
SaBaT Praha vs. Eagles Praha 1:19
Semifinále Eagles Praha vs. Miners Kladno 16:5
Finále: Eagles Praha vs. SK Kotlářka 16:3

Trenéři Jakub, Beny a Luboš (pozor, některými mylně nazýván Aleš)

reklama

Facebook

Baseball Czech

Lets Go Eagles !!!

9 likes, 0 comments15 hours ago

Evropský pohár opět na Eagles - Eagles Praha, z.s. Baseball & Softball

“Cílem by určitě měl být boj o přední příčky, ač to bude extrémně obtížné” říká před začátkem Poháru vítězů pohárů hlavní trenér ženského áčka Petr Marek. Chcete vidět, jak holky dopadnou? Doražte fandit již od pondělí..

26 likes, 0 comments19 hours ago

Reklama