2.kolo extraligy kadetek – 25.5.2016

2.kolo extraligy kadetek – 25.5.2016

O víkendu 14. a 15. 5. se konalo druhé kolo extraligy kadetek u nás v Krči opět za velmi chladného počasí.

Do prvního zápasu proti Tempu jsme vstoupili velmi dobře, čtyřmi staženými body. Hned od prvního inningu se nám však absolutně nedařilo na prkně, soupeři jsme darovali jeden bod za druhým a v dohrávce prohrávali  již 4:6.

Do konce zápasu jsme se nebyli schopni zvednout a i přes, od poloviny zápasu, zlepšený výkon střídající nadhazovačky přidali pouze jeden bod a prohráli 5:12.

Do druhého zápasu proti Dvoru Králové jsme si přinesli neuvěřitelnou “deku” z prvního utkání a soupeřův velmi příjemný nadhoz nedokázali pálit. K tomu se přidaly chyby v obraně a výsledkem byl náš zatím nejhorší výkon a prohra 3:8.

Před prvním zápasem druhého dne jsme se jako trenéři snažili na předzápasovém meetingu v šatně holky povzbudit, namotivovat k dobrým výkonům a radosti ze hry. V zápase se to projevilo zlepšeným výkonem na nadhozu, v obraně, v komunikaci i v dugoutu. Jen na pálce se nám stále nedařilo tak jak bychom si představovali. S ostravskými Arrows  jsme celý zápas vedli, ale bohužel  v dohrávce šestého inningu nechali soupeře vyrovnat a skvělě zahranou zpožděnou krádeží i vyhrát 4:3.

Poslední zápas turnaje s Trutnovem již nemohl nic změnit na celkovém pořadí a byla tedy příležitostí dát více prostoru méně zkušeným hráčkám i obsazovat  jednotlivé posty trochu jinak než obvykle. Bohužel se nám opět zásadním způsobem nedařilo na nadhozu a po chabém výkonu i na pálce jsme prohráli vysoko 5:20.

Nadhazovaly Andy Markvartová, Naty Tvrzníková, Sára Gütlingová, Anička Adamová a Naty Šlancarová, kečrovaly Alice Škardová, Klára Čejková-Kolací a Johy Kynclová, v poli a na pálce dále Léňa Bakusová, Sába Marková, Áďa Čejková-Kolací a Viki Hegerová a Téra Šimková, kaučovali Petr Méďa Čermák, Arnošt Gütling a Jarda Žemla.

V turnaji jsme jako trenéři i hráčky nasbírali řadu neocenitelných zkušeností, které hodláme využít hned v dalším kole extraligy. Pevně doufáme, že se tým ustálí,  jednotlivé hráčky se přestanou prát s vlastní identitou a tlakem okolí, začneme si hru užívat a budeme předvádět výkony na které bezpochyby máme.

Arnošt Gütling

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Photos from Eagles Praha - Baseball & Softball's post

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama