2. turnaj 2. ligy žákyň – 4.5.2016

2. turnaj 2. ligy žákyň – 4.5.2016

O víkendu 30.4. – 1.5., kdy na Eagles probíhaly bujaré oslavy 35. výročí založení klubu, jsme se s žákyněmi vydali do nedalekého Dvora Králové na 2. turnaj 2. ligy žákyň.

Tentokrát bylo přihlášených pouze devět týmů a po námitkách Chomutova se i upravil hrací systém na klasického pavouka.

Během soboty nás čekali naši obvyklí soupeři, v pořadí Dvůr Králové, Kunovice a Blansko. Jediné Kunovice nám daly malinko zabrat a nasázely nám pár bodíků, které jsme horko těžko vraceli, jinak jsme ostatní soupeře přejeli jak zelený válec. Na nadhozu se standardně střídaly Emma Beňová s Rózou Blažkovou, po delší pauze se k nim přidala a mile překvapila Nela Pichlová. Výsledky v pořadí 15:1, 7:5 a 10:2 nám zajistily postup do semifinále z prvního místa ve skupině.

V neděli nás čekali v zápase o postup do finále pražští Joudrs. Ze začátku zápas vypadal vyrovnaně, ale nakonec naše holky zvedly hlavy, přizpůsobily se nadhozu a doslova Joudrs rozpálily. Konečný výsledek 8:0 nás krásně poslal do finále, kde na nás opět čekal Chomutov. Naše holky sice měly obavy z jejich nadhazovačky, nicméně už si proti ní stály mnohem lépe než při prvním setkání. Finále luxusně odházela Nelča s Emmou, oba zápasy vydržela chytat Julča Vondráčková. Výsledek finále nás nijak nepřekvapil, 1:3 pro Chomutov pro nás znamenalo krásné druhé místo a nárůst zkušeností proti Chomutovu.

Za tento víkend patří pochvala všem zúčastněným, neboť holky předvedly naprosto vyrovnaný výkon (i když jsme se občas báli), Arnošt to skvěle odkaučoval z jedničky a Míša Beňová s Luckou Kratochvílovou se postaraly o holky v dugoutu. Teď nás čeká turnaj v holandské Bussumi a o týden později se vydáme do Merklína na třetí turnaj.

Za žákyně, Iva Wurmová

reklama

Facebook

Eliska Thompsonova zve všechny fanoušky na slavnostní vyhlášení, které ani letos nebude chybět na závěr roku. Poprvé v historii bude zhodnocení sezony 2020 přenášeno formou live streamu. Nalaďte si sociální sítě Eagles ve čtvrtek 17. prosince v 18:30. ... See MoreSee Less

Twitter

Reklama