AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

Ve středu 25. 5. 2016 proběhlo v areálu Eagles Akademické MČR v baseballu.

Po zahájení se začal první zápas, kde se utkala ČVUT a ČZU.

ČVUT jako hostující tým hned v první směně skórovala a ujala se vedení 1:0. ČZU neváhala a v dohrávce vyrovnala na 1:1. Díky dobému útoku se podařilo ČVUT opět skórovat a stav byl 3:1. Do čtvrté směny byl zápas v rukách nadhazovačů a skoré se nezměnilo. Další změna přišla v dohrávce čtyřky, kdy ČZU snížila na rozdíl jednoho bodu. ČVUT neváhala a hned v další směně odpověděla navýšením skoré na 4:2. ČZU se již nepodařilo zápas obrátit ale pouze jen snížit na konečných 4:3.

Ve druhém zápase se utkal tým z ČZU a UK.

Do začátku čtvrté směny byl zápas zcela v rukách ČZU, která vedla 3:0. V dohrávce však UK začala pálit a snížila stav utkání na 3:1. Vyrovnání pak přišlo hned v následující směně. ČZU se již nepodařilo prosadit proti nadhazovači z UK a tak v dohrávce sedmé směny mohla Karlovka slavit vítězný doběh. Konečný stav 4:3 pro UK.

Poslední zápas byl bojem o absolutního vítěze Akademického MČR pro letošní rok.

Hostující UK hned v první směně nastřílela 4 body a ujala se tak vedení. Na to se ČVUT nepodařilo odpovědět a tak hned ve druhé směně Karlovka navýšila stav utkání na 6:0. Zdálo se, že je o vítězi rozhodnut, ale nebylo tomu tak. ČVUT ve druhé a třetí směně snížila na rozdíl třech bodů a držela UK zkrátka. V páté směně ČVUT vyrovnala a v šestce se dokonce ujala vedení 8:7. V poslední směně zápasu UK otočila stav utkání po dvou odpalech a chybě obrany. Na pak již ČVUT nedokázala odpovědět, a tak se vítězem Akademického MČR pro rok 2016 stala UNIVERZITA KARLOVA PRAHA.

Velké díky patří všem zúčastněným školám a vedoucím, rozhodčím a organizačnímu výboru.

Křížové tabulky

Konečné pořadí

Fotogalerie

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama