AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

AKADEMICKÉ MČR NA EALGES – 25.5.2016

Ve středu 25. 5. 2016 proběhlo v areálu Eagles Akademické MČR v baseballu.

Po zahájení se začal první zápas, kde se utkala ČVUT a ČZU.

ČVUT jako hostující tým hned v první směně skórovala a ujala se vedení 1:0. ČZU neváhala a v dohrávce vyrovnala na 1:1. Díky dobému útoku se podařilo ČVUT opět skórovat a stav byl 3:1. Do čtvrté směny byl zápas v rukách nadhazovačů a skoré se nezměnilo. Další změna přišla v dohrávce čtyřky, kdy ČZU snížila na rozdíl jednoho bodu. ČVUT neváhala a hned v další směně odpověděla navýšením skoré na 4:2. ČZU se již nepodařilo zápas obrátit ale pouze jen snížit na konečných 4:3.

Ve druhém zápase se utkal tým z ČZU a UK.

Do začátku čtvrté směny byl zápas zcela v rukách ČZU, která vedla 3:0. V dohrávce však UK začala pálit a snížila stav utkání na 3:1. Vyrovnání pak přišlo hned v následující směně. ČZU se již nepodařilo prosadit proti nadhazovači z UK a tak v dohrávce sedmé směny mohla Karlovka slavit vítězný doběh. Konečný stav 4:3 pro UK.

Poslední zápas byl bojem o absolutního vítěze Akademického MČR pro letošní rok.

Hostující UK hned v první směně nastřílela 4 body a ujala se tak vedení. Na to se ČVUT nepodařilo odpovědět a tak hned ve druhé směně Karlovka navýšila stav utkání na 6:0. Zdálo se, že je o vítězi rozhodnut, ale nebylo tomu tak. ČVUT ve druhé a třetí směně snížila na rozdíl třech bodů a držela UK zkrátka. V páté směně ČVUT vyrovnala a v šestce se dokonce ujala vedení 8:7. V poslední směně zápasu UK otočila stav utkání po dvou odpalech a chybě obrany. Na pak již ČVUT nedokázala odpovědět, a tak se vítězem Akademického MČR pro rok 2016 stala UNIVERZITA KARLOVA PRAHA.

Velké díky patří všem zúčastněným školám a vedoucím, rozhodčím a organizačnímu výboru.

Křížové tabulky

Konečné pořadí

Fotogalerie

reklama

Facebook

Náš partner má připravené krásné ceny v rámci dětských dní. Neváhejte a běžte si vyzkoušet závody ve formuli.Když to nejde najednou, tak po jednom. Společně jedeme dál... 😎

Dětský den jsme přizpůsobili letošnímu roku – nemůžeme být u nás všichni najednou, proto jsme MDD natáhli na 3 týdny, kdy se stihnete u nás v SUMĚ všichni vystřídat na nejoblíbenější hře minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉRU. ❤️

• Nejoblíbenější hra minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉR

• Soutěže o HODNOTNÉ CENY

• Spousta ZÁBAVY

⭐️ Více informací na shop.sumanet.cz/suma-d%C4%9Btsk%C3%BD-den-2020
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama