Interliga U15 – druhé místo – 23.5.2016

Interliga U15 – druhé místo – 23.5.2016

O víkendu proběhl 2. turnaj interligy U15.

Cílem bylo hrát stejně dobře jako v Holandsku. Což se téměř podařilo.

První zápas jsme hráli proti týmu Sabat Praha. Na nadhozu se představil Marek B., který začal velice dobře. Po první směně jsme vedli 6:1. Náš útok těžil z nepřesnosti nadhazovače týmu Sabat a dobrých odpalů. Ve druhé směně se však Markovi přestalo, dařil a umožnil 6 BB a 1 HP. Zápas doházel  Honza U. Na pálce se nám moc nedařilo a v závěru jsme udělali několik zásadních chyb. Nakonec zápas skončil 9:9.

Druhý zápas jsme hráli s Arrows Ostrava. Jako hostující tým jsme začali na pálce a po 6 BB a 3 odpalech jsme se ujali vedení 7:0. Na nadhozu se představil Tony, který začal famózně. Po třech pálkařích ukončil směnu dvěma SO. Náš další útok zaznamenal další 4 body po singlu Michala K. a trojmeťáku Matěje Č.. Ve druhé směně se bohužel Tonymu přestalo dařit a po pěti BB byl střídán Markem M., který tuto směnu doházel. Ostrava však snížila na 11:7. Naše třetí pálka byla opět podpořena špatnými nadhozy soupeře a jedním odpalem Mika B. Soupeř šel tedy do dohrávky za stavu 14:7. Marko házel pěkně ale po 2 BB byl střídán Pepou Š., kterému se bohužel nedařilo. Další 2 BB znamenala další střídání. Aktuální stav zápasu již 14:12. Naštěstí Mike B. zápas zavřel a my si připsali první výhru.

Jelikož Ostrava porazila Sabat, znamenalo to pro nás první místo ve skupině a nedělní finále s Patriots Liberec.

Nedělní zápas jsme začali na pálce. Matěj K. dostal BB a vzápětí ukradl dvojku. Po chybě se nám podařilo poprvé skórovat a ujmout se vedení. Honza U. pak zajistil svým sebeobětovacím odpalem druhý bod. Na nadhozu začal Michal K., který házel velice dobře a první směnu udržel bez bodu. Vedeme 2:0. Na začátku druhé směny nás nastartoval Kuba K., který odpálil jednometový odpal. Po chybě obrany se na metu dostal i Marek B. S jedním autem máme obsazeny všechny mety. Bohužel se nám nepodařilo dotáhnout bod. Což bylo v na konci zápasu klíčové. V dohrávce druhé směny byl Michal K. vystřídán po trefení pálkaře a BB. Nahradil ho David P., který bohužel začal trefením. David pak začal házet pěkně, bohužel ho nepodržela obrana. Po dvou chybách se Patriots ujali vedení 3:2. Ve třetí směně jsme otočili stav na 4:3. Nutno však podotknout, že nebýt chyb v běhu po metách mohlo těch bodů být víc. V dohrávce zápasu jsme udělali další 2 šílené chyby a umožnili tak Patriots vyrovnat a vynutit Tie Break. Při obsazené první a druhé metě přišla další velká běžecká chyba. Ta byla naštěstí napravena dvoumetovým odpalem Matěje K. a Mika B. Stav utkání byl 6:4 pro nás. Bohužel i v této směně přišla další chyba, která znamenala vyrovnání zápasu a vzápětí i vítězný bod.

Byl to pěkný zápas napínavý od začátku do konce, bohužel jsme si ho nezasloužili vyhrát. Obrana vytvořila 6 chyba a běžci 2. Což je šíleně moc na zápas o čtyřech směnách. Klukům jsem to moc přál, ale máme před sebou ještě dlouhou cestu.

Velké díky všem hráčům a rodičům za podporu.

Honza

TEAM STATS 2016

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama