V duelu s Hlubokou smírně 1:1. – 30.5.2016

V duelu s Hlubokou smírně 1:1. – 30.5.2016

V sobotu jsme odehráli dvě utkání s Hlubokou.

První zápas jsme jako domácí začali v obraně s Markem B. na kopci. Marek odházel celý zápas na 74 nadhozů, což je perfektní bilance. Podařilo se mu 2 SO a neumožnit ani jeden bod. Obrana mu v tomto zápase taky velice pomohla. Začalo to hned v dohrávce první směny, kde jsme skórovali pětkrát po BB a 3 odpalech. Druhá směna byla na body vyrovnaná, kde jsme po chybě v obraně umožnili jeden bod. V dohrávce jsme stav utkání navýšili na 6:1. Třetí a čtvrtá směna byla v naší režii. Velkou zásluhu na tom měli hráči Tony (3 RBI), Honza U. (2 RBI) a Mike. Nutno podotknout, že bez ostatních hráčů, kteří úspěšně obsazovali mety, by to nešlo. Konečný stav se zastavil až na 18:1. Výborně v tomto zápase vystupovali i nováčci Martin K. a Val.

Do druhého zápasu jsme nastoupili jako hosté první na pálku. Bohužel se nám nepodařilo získat ani jeden bod. Tento zápas byl úplný opak toho předchozího. Náš útok byl nekoncentrovaný a za celé utkání jsme zaznamenali pouze 2 hity. Naši nadhazovači házeli velice pěkně, jak Matěj Č., tak i Kuba Č. bohužel útok je v tomto zápase nepodržel. Nahazovač z Hluboké hodil 7 SO, a to musím podotknout, že to nebylo tím, že by byl tak dominantní. Házel strike, a to na nás stačilo. Zápas pak byl ukončen předčasně z důvodu deště a konečné skóre bylo 3:0 v náš neprospěch.

Velké pozitivum na tomto zápase bylo, že jak Matěj, tak i Kuba házeli velice pěkně.

Honza

Statistiky

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama