V duelu s Hlubokou smírně 1:1. – 30.5.2016

V duelu s Hlubokou smírně 1:1. – 30.5.2016

V sobotu jsme odehráli dvě utkání s Hlubokou.

První zápas jsme jako domácí začali v obraně s Markem B. na kopci. Marek odházel celý zápas na 74 nadhozů, což je perfektní bilance. Podařilo se mu 2 SO a neumožnit ani jeden bod. Obrana mu v tomto zápase taky velice pomohla. Začalo to hned v dohrávce první směny, kde jsme skórovali pětkrát po BB a 3 odpalech. Druhá směna byla na body vyrovnaná, kde jsme po chybě v obraně umožnili jeden bod. V dohrávce jsme stav utkání navýšili na 6:1. Třetí a čtvrtá směna byla v naší režii. Velkou zásluhu na tom měli hráči Tony (3 RBI), Honza U. (2 RBI) a Mike. Nutno podotknout, že bez ostatních hráčů, kteří úspěšně obsazovali mety, by to nešlo. Konečný stav se zastavil až na 18:1. Výborně v tomto zápase vystupovali i nováčci Martin K. a Val.

Do druhého zápasu jsme nastoupili jako hosté první na pálku. Bohužel se nám nepodařilo získat ani jeden bod. Tento zápas byl úplný opak toho předchozího. Náš útok byl nekoncentrovaný a za celé utkání jsme zaznamenali pouze 2 hity. Naši nadhazovači házeli velice pěkně, jak Matěj Č., tak i Kuba Č. bohužel útok je v tomto zápase nepodržel. Nahazovač z Hluboké hodil 7 SO, a to musím podotknout, že to nebylo tím, že by byl tak dominantní. Házel strike, a to na nás stačilo. Zápas pak byl ukončen předčasně z důvodu deště a konečné skóre bylo 3:0 v náš neprospěch.

Velké pozitivum na tomto zápase bylo, že jak Matěj, tak i Kuba házeli velice pěkně.

Honza

Statistiky

reklama

Facebook

Ženy vstupují do bojů o titul. V repríze loňského finále vyzvou Žraloci Ledenice, kterým za loňský rok mají co oplácet. Série hraná na tři vítězné duely startuje v sobotu 26. září v 11 hodin v Eagles Parku. ... See MoreSee Less

Twitter

Reklama