Kadetky se v novém složení zúčastnily o víkendu 7.-8.1.2016 Joudrs Indoor Cupu U16.
Hrálo se ze stativu. Na úvod jsme se štěstím porazili tým Joudrs mladší Navy 16:15, i když naše hráčky působily trochu nervózně. Další zápas jsme hráli proti snaživým a živým klukům. Byl to mazec! Holky se ani nezastavily, míče létaly všude a rychle, prohráli jsme. Poslední sobotní zápas proti dobře pálící Hluboké jsme také prohráli.
V neděli ráno se holky nemohly dostat do tempa a prohrály s Joudrs mladší Orange. Do posledního zápasu se podařilo hráčky vyburcovat k soustředěnému výkonu a turnaj jsme zakončili výhrou nad Joudrs mladší Navy.
Tým se v průběhu turnaje seznamoval, hráčky se učily vzájemně podporovat a radovat se z povedených zákroků. Nové naděje zapadly do týmu, ukázaly kvalitní hru na pálce. Pro vedení týmu byl turnaj velmi důležitý, víme, kde máme v přípravě přidat, na co se zaměřit.
Turnaje se zúčastnily: Anička Adamová, Sára Gütlingová, Áďa Čejková, Žofka Kubcová, Matilda Bubeníková, Stephi Plevová, Terka Šimková, Róza Blažková, Eliška Plevová, Terka Stejspalová, Kačka Svobodová a Verča Zikmundová.
Napsal Petr Méďa Čermák