O víkendu se u nás v Eagles parku konalo druhé kolo extraligy žákyň.

V sobotu jsme odehráli tři zápasy. Prvním soupeřem nám byl pražský tým z Řep. Zápas jsme zvládli a porazili Storms 9:5. Druhý zápas jsme se utkali s Trutnovem. Výsledek od začátku nasvědčoval v náš prospěch a zápas skončil vítězstvím 8:5. Třetí zápas ve skupině jsme odehráli s naším velkým soupeřem – Chomutovem. Do zápasu nastoupily především mladší hráčky, a popraly se s tím dobře. Zápas skončil po několika našich chybách 11:4, ale pro nás bylo důležité, že holky, které nehrají tak dlouho si zkusily takovýto zápas odehrát.

V neděli nás čekal poslední zápas ve skupině. Soupeřem nám bylo ostravské Arrows. Do zápasu jsme vstoupili dobrým útokem podpořeným soustředěnou obranou a zápas skončil předčasně, a to výsledkem 11:3 v náš prospěch. Touto výhrou jsme si pojistili finále, které se hrálo hned vzápětí.

Všichni jsme čekali, že zápas bude vyrovnaný a budeme se opět s Chomutovem přetahovat o vítězství. Náš útok byl však úspěšnější a po několik skvělých odpalech a téměř bezchybnou obranou jsme zápas vyhráli rozdílem 10:3 a to znamená, že v celkové tabulce jsme s Chomutovem na prvním místě se stejným počtem bodů.

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky: Emma Beňová, Róza Blažková, Terka Stejspalová, Eliška Plevová, Nela Pichlová, Bětka Rendlová, Nikča Škardová, Markét Doležalová, Áďa Háková, Týna Alechka, Bela Carmanová, Filipa Janoušková, Linda Šedivá, Majda Kohoutová, Kája Koppová a Deniska Bejlková.

Všem bych chtěla moc poděkovat za tento víkend. Holkám, které ukazují, co v nich je a že se stále zlepšují. Rodičům za skvělou atmosféru a pomoci s přípravou hřišť. A v neposlední řadě všem trenérům, se kterými je mi ctí trénovat tenhle tým.

Fotogalerie zde.

Díky!

Džejna