V sobotu 6.5. se v Eagles parku odehrál druhý turnaj coachballové soutěže kategorie U11. S naším týmem U9, který na minulém turnaji získal senzační druhé místo, jsme vstoupili do turnaje plni očekávání. Hráče jsme sice v úvodu varovali, aby si nemysleli, že vše bude jako minule, ale sami jsme v to asi podvědomě doufali. No ale nevstoupiš dvakrát do stejné řeky. Soupeři tentokrát kladli daleko větší odpor a my jsme vyrobili zásadní chyby, které byly po zásluze potrestány bodovým přídělem na náš účet.

Rozpis nám do skupiny přidělil týmy, na které jsme minule nenarazili. Ráno jsme začali proti Radotínu sice zvolna, po první směně to bylo 2:2, ale postupem jsme si přeci jen vytvořili náskok a zvítězili 12:3.  Druhý zápas proti urputným Žralokům z Ledenic měl vyrovnaný a dramatický průběh. Po první směně 4:5 pro soupeře, po druhé 5:5 a bohužel v poslední směně přidal soupeř po naší hrubce ve vnějším poli 4 body a my v dohrávce už jen snížili na konečných 7:9.

Tato prohra nás odsunula do bojů o 4.-6. místo, kde jsme se nejprve potkali s Plzní. Do zápasu jsme vlétli nebojácně, hned jsme soupeři nasázeli 6 bodů. V dalších směnách se ovšem jejich obrana vytáhla a povolila nám už jen 2 body. Zato naše obrana vyráběla chyby ve velkém – míče vypadávaly z rukavic jindy jistých polařů, k tomu pár mentálních chyb – takže nám soupeř nakonec nadělil 16 bodů. Výsledek 8:16.

Posledním soupeřem dne bylo Spectrum a byl to boj obran, kde tím šťastnějším byl nakonec soupeř, který vyhrál těsným výsledkem 3:4. V tomto zápase jsme zaváhali na pálce, když jsme nedokázali stáhnout běžce na metách, pálili jsme snadné lufty.

Takže z toho bylo 6. místo, trochu smutek, trochu naštvání, protože jsme věděli, že jsme si ty prohry způsobili sami. Teď už to trochu vyprchalo a vidím, že jsme vlastně odehráli super zápasy proti pořádným soupeřům. Doufám, že celý ten článek není negativní, jednak já moc negativní nejsem a jednak všichni víme, že chybami se člověk učí. A navíc nesmíme zapomenout, že jsme hráli proti starším soupeřům. Kdybychom takto skončili v prvním kole, byla bych nadšená. Chválím všechny za bojovnost, nikdo nic nevzdával, nikdo se nenechal otrávit.

SONY DSC

A stihli jsme i natočit „film“ (brzy ve Vašich kinech), čímžto děkuji všem maminkám za sněhobílé dresy, které se ovšem během dne proměnily v antukové.

A připili jsme na šťastný život Kamile a Járovi!

A svítilo sluníčko!

A tak vůbec to bylo fajn.

A gratulujeme druhému týmu Eagles White k zasloužené výhře na turnaji.

Alena

Fotogalerie