V neděli 21. května 2017, již v osm hodin ráno, jsme se sešli ve dvou týmech, Eagles WHITE & Eagles GREEN na hřišti Tempo Titans, abychom se zúčastnili Oblastního přeboru Středočeského kraje – U7.

Počasí vypadalo slibně, nikoliv však rozpis zápasů pro oba týmy. Eagles WHITE i GREEN hráli současně, trenéři museli přebíhat a pomoc rodičů byla vítána.

V prvním zápase tým GREEN s přehledem přehrál domácí Tempo Titans se skórem 7:0 a WHITE podlehlo Miners Kladno “B”. Pak se ale “štěstěna” obrátila, a WHITE začalo po krásném boji vyhrávat. Jako první porazili Piranhas z Berouna a pak i favorizované Miners Kladno.

GREEN polevilo a to se projevilo na výsledcích proti Miners Kladno i Miners Kladno “B”. Oba zápasy jsme, jak se říká, projeli.

Boj o medaile začal.

Tým Eagles GREEN se pustil do boje o 3. místo se zkušenějším Miners Kladno a po náročném boji bohužel prohrál se skórem 7:12.

Tým WHITE byl nadosah vítězství, rodiče fandili, trenéři je povzbuzovali, nicméně se nakonec

projevila zkušenost starších soupeřů a kladenský tým Miners Kladno”B” vyhrál. Celkově jsme získali druhé (Eagles WHITE) a čtvrté místo (Eagles GREEN).

Všem malým orlíkům děkujeme, zaslouží si naši velkou pochvalu a ocenění. Všichni se snažili a statečně, do posledních sil, bojovali. Dokonce jsme viděli i několik téměř profesionálních zákroků, o které se zasloužili Honzík “Čerňas” a Teo.

Chvála patří i rodičům za výpomoc a samozřejmě i Honzovi “Drabajzovi”, který se dmul pýchou           a odměnou mu byly všechny dobroty, které maminky připravily.

 

Přehled zápasů:

Eagles GREEN x Tempo Titans

7:0

Eagles WHITE x Miners Kladno”B” 3:15
Eagles WHITE x Piranhas Beroun 6:5
Eagles WHITEx Miners Kladno 3:0
Eagles GREEN x Miners Kladno: 4:12
Eagles GREEN x Miners Kladno “B” 7:14
Eagles GREEN x Miners Kladno 7:12
Eagles WHITE x Miners Kladno “B” 1:11

 

Fotogalerie zde.

Sportu zdar a baseballu zvláště!!!!

GO EAGLES!!!!