Všem rodičům, členům výkonného výboru, trenérkám a trenérů, hráčkám a hráčům i příznivcům a přátelům Krčského baseballu a softballu

Chtěl bych se podělit s Vámi všemi,

kteří milují či fandí baseballu a softballu v Krči o úžasný nevšední zážitek ze včerejšího tréninku těch NEJMENŠÍCH…..

….. a možná kdo ví, budoucích velkých hvězd těchto ojedinělých sportů v nádherném areálu na Krči, který jsem měl možnost doslova vlastníma rukama pomáhat stavět………..

Bylo mi velkou ctí pomoci trénovat Tea, Táďu, Máťu, Honzíka, Máťu, Áju, Josefínku, Karolínku a Matouše.

Chtěl bych se poklonit a poděkovat především Honzovi Drábkovi, ale i dalším hráčům a hráčkám mezi jinými Gabče Slabé, Andy Markvartové, Ádě Čejkové a Michalovi Zýmovi za úžasnou práci, kterou odvádějí při výchově těch nejmenších….

Myslím si, že jedna z nejdůležitějších věcí ve sportu pro mladé hráče je mít svůj sportovní vzor a není nad to, když tyto sportovní vzory se přímo účastní tréninků……

Občas mívám obavy, jak to s Krčí dopadne v budoucnu, ale po včerejšku jsem si jistý, že nám roste další úžasná generace hráček a hráčů …….

Přeji všem hráčkám a hráčům Eagles, aby měli takové nasazení, zaujetí, radost z pohybu a touhu se naučit něco nového, jakou jsem včera viděl u těch nejmenších a všem trenérům Eagles, aby alespoň na pomíjiví okamžik zažili na trénincích a v zápasech to co já včera…….

Váš Aleš Chýle