Vyrazili jsme v pátek odpoledne vlakem, abychom se mohli pořádně vyspat a měli hodně sil, protože nás ráno v 10:00 hod. čekal první zápas.

V sobotu nás čekaly tři zápasy. Prvním ranním soupeřem bylo místní Arrows Ostrava. Začali jsme v útoku a hned úspěšně několika body. Skvělým nadhozem Nely Pichlové a obranou celého týmu se nedokázali Arrows prosadit na pálce a tak jsme zvítězili 5:2. V druhém zápase jsme se utkali s naším největším soupeřem Beavers Chomutov. Nechtěli jsme nic podcenit a do zápasu jsme vstoupili bojovně a sebevědomě. Soustředěným výkonem na pálce a ještě lepším během po metách jsme zaslouženě zvítězili 7:2. Náš poslední sobotní soupeř byl Storms Řepy. Zápas byl od začátku velice vyrovnaný, ale únava a obrovské vedro po celý den se na nás podepsalo a v poslední směně jsme nedokázali skórovat.  Přesto se za výsledek 5:6 nemusíme vůbec stydět. Celý den bylo v týmu veselo a holky si to společně moc užívaly.

V neděli jsme opět museli vstávat brzy, protože nás čekal poslední zápas ve skupině. Soupeřem byl tentokrát Trutnov. Začátek byl pro nás pomalejší a hned na úvod se Trutnov dokázal prosadit na pálce. Dokázali jsme se zvednout a zápas vyrovnat, ale Trutnov v zápětí odpověděl dalšími body a my už jsme se na jejich nadhoz nedokázali prosadit. Zápas skončil 2:5 a to znamenalo, že jsme na turnaji obsadili krásné 3. místo.

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky: Emma Beňová, Eliška Plevová, Nela Pichlová, Nikča Škardová, Markét Doležalová, Áďa Háková, Týna Alechka, Bella Carmanová, Filipa Janoušková, Linda Šedivá, Majda Kohoutová, Kája Koppová a Deniska Bejlková.

3. místo na turnaji, kde se nemohly zúčastnit tři naše hráčky ze základní sestavy, považuji za skvělý výsledek. Děkuji Ivě Wurmové a Andree Škardové za organizaci, Jirkovi Plevovi za pomoc na první metě a Michalovi a Péťě za fandění při zápasech.

Díky!!!

Lůca