Minulý víkend se opět nesl ve znamení turnaje, tentokrát jsme zavítali do Krkonoš, do Trutnova. První hrací den nás provázelo pomalu podzimní počasí, nicméně to nebránilo tomu, abychom se prvním dnem probojovali v poměru 2:1 výhry – prohry. Hned na úvod jsme dali místnímu Trutnovu tři body, načež odpověď byla jeden bod a pro nás to tak znamenalo první výhru. Ve druhém a třetím zápase už jsme tolik štěstí neměli, byť Chomutov měl chvílemi namále. Ostrava nám nasázela pět bodů, na které jsme dokázali odpovědět jen čtyřmi a prohráli jsme 4:5, s Chomutovem jsme se drželi do „posledního balonu“, i tak zůstal výsledek 2:1 pro Chomutov.

V neděli jsme jako obvykle dohrávali „skupinu“, čekal na nás Storms Praha. Konečně se projevily pálkařské tréninky a holky se začaly konečně moc pěkně trefovat. Důkazem byly hity Rózy Blažkové a Téry Stejspalové, jejichž hitům chybělo jediné k řádnému homerunu – tvrdý míč. Začaly se nám dařit i krátké hry (už v sobotu), se kterými si ne všichni uměli poradit. Nad Storms jsme s přehledem vyhráli a nezbývalo nám nic jiného, než počkat na dohrání zbylých zápasů.

Dvě výhry a dvě prohry nás dostaly do „kolečka“ o umístění, bohužel vzhledem k počtu obdržených bodů a pro nás špatným vzájemným zápasem s Ostravou jsme se umístili na krásném třetím místě.  Poděkování patří nejen všem zúčastněným holkám – Emmě, Denisce, Markét, Bětce, Nikče Š., Filipě, Nele, Káje, Belle, Ádě, Elišce, Nikče K. a již zmiňovaným Róze a Terce, ale i všem rodičům a trenérům, bez kterých bychom to nikdy nedotáhli do konce.

Za žákyně,

Iva