Úterý patřilo týmu White, který cestoval na Kotlářku. První zápasy sezony jsou většinou plné nervozity, ale ta zde neměla místo. O odpaly nebylo nouze a krásné zákroky taky ne. Nakonec vše skončilo smírně 1:1 na zápasy.

Fotka uživatele Alzbeta Wostra.

Ve středu pak z   a krásného slunečného počasí a ideální teploty na zápas v T-ballu se sešli na Tempu zástupci U7-Pink a Green

Prckové z Tempa se rozdělili na dvě skupiny a šlo se na věc. Tým PINK začal s bezpečnými odpaly a postupně přidával jeden bod za druhým, v poli však i přes snahu nedokázali rychle autovat. První zápas tak o bod prohráli 7:6. V druhém už nenechali nic náhodě, z lavičky se parádně fandilo a Růžovky si pěkným výkonem došly pro vítězství.

Na vedlejším hřišti zatím slušně bojoval i tým GREEN. Zelenáči si na pálce užívali hru, běhali jak draci a měli radost z každého bodu. V obraně měli pár pěkných zákroků, ale kluci z Tempa přece jen o trochu víc, a tak stav 2:0 na zápasy se přiklonil na stranu soupeřů. Všichni byli ale nakonec spokojení. Pohyb na čerstvém vzduchu s kamarády vyloudil úsměvy na tvářích dětí i rodičů.

Děkujeme Ádě a Tomovi za pomoc a rychlý zástup!

Odhodlaný tým Eagles Green zahájil sezonu 18.4.2018 proti Tempo Titans, kteří měli výhodu domácího prostředí. Naši “zelenáčci” sehráli nervy drásající (alespoň pro rodiče a trenéry:-)) zápas. Šli do bitvy naplno a jistě ze sebe vymáčkli to nejlepší. Zahajovali hru v poli, kde se projevila největší slabina týmu a sice zastavení míčku a přihrávka na první metu. Tempo tak rychle získalo prvních 5 bodů. Ovšem na pálce předvedli svou bojovnost a sílu a díky skvělým odpalům a rychlým nožkám vybojovali spoustu cenných bodů. Nicméně i Titáni byli na pálce bezchybní a první sadu získali 15:10. V odvetě se díky zlepšené hře v poli podařilo několikrát vyoutovat protihráče a to nejen na 1. metě, ale i na 3. zásluhou perfektního Daníka. Orlíci bojovali statečně, ale Titány se porazit nepodařilo ani v odvetě, byť to bylo o prsa (Dolly Buster:-)). Kluci si zápas skvěle užili a těší se na další, doufejme, že vítězný! Eagles GO!:-)