Především –  DÍKY. Těm všem, kteří se v pátek smáli, ať už fandili nebo hráli, moderovali, křičeli do megafonu, jedli a pili a bavili se. Dělali jste to pro Matyldu. Ona sice přijít nemohla, ale třeba zrovna teď se dívá na obrázky ze softballového mače Eagles vs. Tempo a směje se. Zřejmě je jí úplně jedno, že to zrovna dopadlo 2:1 pro domácí (hurá!) – ale baví se barvami, vidí úsměvy a prohlíží si příběhy zachycené na fotkách. Jsou na nich hloučky lidí, které sice osobně nezná, ale táta jí vypráví, že na těch fotkách, ať ty lidi dělají cokoli, zrovna ve chvíli, kdy fotograf mačkal spoušť, dělali to kvůli ní. A kvůli její mámě, která se taky dívá na ty fotky s ní a tátu a bráchu, co na nich jsou, protože v pátek na Eagles s námi taky byli. Reprezentovali Matyldu.

První Ladies Day na Eagles.  Stovky lidí, neopakovatelná atmosféra, uprostřed deštivých dní první slunečný, protože, když se má něco povést, tak se to zkrátka povede. Víc než sto tisíc korun – ze vstupného, z dražby dresů hráček Tempo Titans (Eagles děkují!) plus každý hit – putuje na účet, kam patří – a míří tam s vírou, že pomůžou uzdravit nejen naši Matyldu, ale i ostatní děti, které zrovna koukají z okna motolské onkologie.

Směrem k těm motolským oknům, v pátek z Eagles parku, obrazně řečeno,  zamával kde kdo. A aby věděla, že nejen hvězdy na nebi, ale i hvězdy z masa a kostí jsou na její straně, mávala taky patronka Ladies dne Berenika Kohoutová a zpěvačka Tonya Graves, která mimochodem poprvé v životě zazpívala českou státní hymnu, a to jako nikdo před ní a nikdo po ní. Na to klidně vemte jed.

Milé stovky návštěvníků, desítky dobrovolníků, vám patří dík. Partneři akce magazín Kondice, TV Praha, Hustle Production, Marke plus, Hlavní město Praha, Městská část Praha 4, Bohemia Sekt, Mary Kay, Oriflame, Zdravá pětka, New Era, vína z francie, Hyundai Centrum Valoušek, DAS – pojištění právní ochrany, Mamma Help, Podstata Hudler, Arkády Pankrác, teamstore, Jersey53, Art for Fans, Occidental, Dugout Cantina, Pražská ledárna, Toi Toi, Harley Davidson, DDM Praha 6, pan Schweinsteiger, paní Irma, Giovani Giorgio a Skokan roku, Česká softballová asociace, Česká baseballová asociace, Fit Station a Gábina Trefná, Zuzana Klingrová, Fitness Action s Filipem Krusberským, Princo tisk, Petr Schenk a samozřejmě hostující klub Tempo Praha a domácí klub Eagles Praha – děkujeme vám. Kluci z Áčka, díky!  Kolegové trenéři, rozhodčí, hráči z jiných oddílů, kteří jste přišli – viděli jsme vás! – Děkujeme. Dougout Cantina – přijmi speciální poděkování.

Vážení, i kdybychom letos už nic nevyhráli, nikde nezářili, tak jak záříme obvykle a nic výjimečného by se nám už nepodařilo, udělali jsme v pátek společně velkou věc –  zorganizovali jsme Ladies Day pro Matyldu.

Kompletní fotogalerie je zde