Velká výzva čekala na rodiče hráčů U7, když je hlavní trenér Jan Drábek přihlásil na slow pitch turnaje Heavy Hitters. Před turnajem proběhl jeden trénink a šlo se do toho.

DEN 5. 5. 2018

Eagles nests/Electric Olé

Zelenobílí Eagles nests nastoupili s velkým sportovním nadšením a nástup do hry na domácím hřišti byl excelentní. Ze začátku to vypadalo, že Eagles nests vyhrají s velkou převahou, i když síly obou týmů vypadaly dosti vyrovnaně. Tohle vědomí Eagles nests ukonejšilo natolik, že polevili ve hře v poli. Díky tomu Electric Olé získali cenné body, které jim nakonec však na vítězství nestačily a zápas skončil 12:9 výhrou pro Eagles nests.

Moscow Pigs/Eagles nests

Nováčci turnaje – Eagles nests – nastoupili tentokrát jako hosté opět s nadšením, ale také trochu s obavami, na domácím hřišti profesionálů z Moscow Pigs. Eagles nests se podařilo dát pár opravdu krásných odpalů a to i přesto, že nadhazovač Moscow Pigs posílal na pálku pěkně těžké nadhozy. Eagles nests zatnuli všechny síly a svůj začátečnický um a proti silnému protihráči uhráli pár bodíků. Zápas skončil výhrou pro Moskow Pigs 18:3.

Oilers/Eagles nests

Zelenobílí nastoupili do hry s Oilers jako hosté opět s elánem, i když to byl jejich třetí zápas dne. V poli byla už vidět masakrální souhra hráčů Eagles nests, perfektní přihrávky mezi jedničkou a dvojkou, super vykrytí od zadáků. Hra byla velmi zajímavá a pro oka diváka i v několika bodech zápasu velmi dravá a dramatická, když se snažili Eagles nests uhájit mety.  I přes všechnu snahu zelenobílých však zápas skončil výhrou pro Oilers.

DEN 6. 5. 2018

Eagles nests/Game of Throws

Zelenobílí Eagles nests přivítali na domácím hřišti hned po ránu (opět za krásného slunného počasí) fialové Game of Throws. Hra to byla velmi vyrovnaná. Zkušenosti získané během her v předcházejícím dni uměli zelenobílí parádně v poli zúročit. Fialoví se proto snažili hlavně díky odpálení několika home runů získat vítězství, ale Eagles nests zatnuli zuby a vítězství domácích ubránili.

Eagles nests/ Bratislava Sluggers

Hodinu po poledni přivítali Eagles nets na svém domácím hřišti Bratislava Sluggers. Zpočátku byla hra velmi vyrovnaná, ale na Eagles nests začala být vidět v druhé půli zápasu únava a zhoršili se na pálce i v poli. Nepomohla ani hlasitá podpora od fanoušků týmu. Bratislava Sluggers jakoby spíše ožili a jejich dlouhé odpaly a velmi rychlý přeběh mezi metami je dovedl až k vítězství.


Celková akce proběhla v úžasném duchu a všichni si hru užili. Těšíme se na další takové zážitky.

Fotogalerie