V nedělním horkém dni se na turnaji Středočeského přeboru U7 sešel náš tým „Eagles U6 a U7“ již v 8:30. Hráče a hráčky čekal náročný den v podobě čtyř zápasů pro oba týmy se soupeři Tempo Titans, Kladno Green a Black, Plzeň a Piranhas Beroun. Nakonec se jako největší soupeř ukázalo teplo, které se vyšplhalo až přes 30 stupňů.

Začneme ale od začátku. V prvním zápase nás čekalo známé Tempo Titans. Ještě plní sil jsme na pálce ve dvou směnách končili po pěti bodech, v poli jsme byli téměř bezchybní a soupeřům dovolili pouze dva doběhy. Výsledek zápasu byl tedy 10:2.

Po necelé půlhodině odpočinku v chládku jsme se zakousli do týmu Kladno Green. Díky euforii z prvního zápasu jsme první směnu vyhráli 5:0 a v té druhé byli na pálce stejně dobří. Ale jednomu doběhu nedokázali zabránit. Výsledek 10:1 pro Eagles U6 a šlo se na rychlý oběd.

Opět po krátké pauze jsme na hřišti B (první dva zápasy se hrály na hřišti A) nastoupili proti Kladno Black. Začínající únavu nám naznačilo i to, jak dva hráči v první směně po odpalu běželi na třetí metu, místo k první. Bohužel nám soupeř ve dvou směnách nasázel 7 doběhů a my ve třetí směně dokázali jen snížit na 7:1.

Cílem do posledního zápasu s Berounem bylo udržet koncentraci a zdravého Paulího, který v kruhu posbíral několik nelehkých míčů a tým opravdu podržel. V první směně jsme soupeře nepustili k doběhu a na pálce si 2x vybojovali bod. Druhá směna nám trochu utekla. Soupeř nám nasázel 5 bodů a my doběhli jen 3x. Třetí směna skončila po uplynutí hrací doby a my už se na pálku nedostali a možnost korigovat skóre už jsme nemohli. Výsledek 10:5 pro Beroun tak úplně neodpovídá průběhu hry. V tomto zápase je důležité zmínit, že Dan zahrál krásný double play.

Celý den jsme statečně bojovali jako o život i o zmrzlinu. Celý den provázela dobrá nálada a zapotili jsme se jen díky sluníčku. GO EAGLES ⚾

A velký dík na konec patří Drabajzovi, který kvůli absenci trenérů na tomto turnaji odtrénoval jak tým U6, tak i tým U7 a ještě rozdával úsměvy. Díky trenére!