V sobotu to v areálu Eagles Praha opět žilo. Po desáté hodině do areálu dorazilo přes 100 příznivců klubu. Na programu bylo rozdělení do týmů, slow pitch turnaj pro dospělé i děti, občerstvení zdarma a bohatá tobola, která měla přes 120 krásných cen.

Počasí nám přálo. Bylo sice trochu chladno ale polojasno. Podařilo se vytvořit 8 týmů, které se rozdělily do dvou skupin. Skupina „A“: FUTURE U15, PEJSKAŘI, OPIČKY a MTMRČRU132018. Skupina „B“: KAFÍČKÁŘI, MAMAS A PAPAS, KŮL a ZELENÍ.

V základních skupinách se odehrálo 12 zápasů a nejlépe si vedly týmy Future U15 a Zelení. I pro děti byl připraven slow pitch, kde se podařilo vytvořit dvě početná družstva, která odehrála dvě utkání.

Je vidět, že rodičovský slow pitch začíná mít tradici, jelikož je k vidění hodně krásných zákroků jak z řad rodičů tak i fanoušků.

Po posledním utkání začalo slavnostní vyhlášení. Mezi ty nejmladší bylo rozděleno dětské šampaňské J a s rodiči to bylo následovně:

  1. místo Future U15
  2. místo Zelení
  3. místo Mamas and Papas
  4. místo Pejskaři
  5. místo Kafíčkáři
  6. místo MTMRČRU132018
  7. místo Opičky
  8. místo Kůl

Po vyhlášení nejlepších týmů došlo k očekávané TOMBOLE. Mezi děti a vůbec všechny, kteří si zakoupili lístek bylo rozdáno přes 120 cen od partnerů, kterým moc děkujeme za zajištění cen. Vaší podpory si moc vážíme.

Hlavní cenou byl krásný snowboard s vázáním.

Celý den se moc vydařil a budeme se na vás všechny moc těšit na SLAVNOSTNÍM ZAKONČENÍ EAGLES PRAHA, které proběhne v úterý 13.11.2018 v OC Chodov – multikině Cinema city.

Go Eagles