V sobotu se celý tým, složný z rodičů dětí U7 a U8 s příznačným názvem MAMAS & PAPAS, sešel na centrálu Eagles parku, aby se rozhejbali, rozcvičili, rozpálili a rozchytali a v 10 hodin na ně čekal první soupeř v celovíkendovém turnaji Heavy Hitters.

Ačkoliv měli rodičové od pátku natrénováno, chvilku jim trvalo, než se sehráli. Vstup do turnaje byl tím pádem lehce nervozní, nesoustředěný, ale po pář směnách se rodičové dostali do tempa a útočili a bránili jedna báseň. Bohužel to na vítězství v prvním zápase už nestačilo a prohráli jsme 10:15.
Druhý zápas se pro ně vyvíjel jednozněčně lépe a od prvních odpalů se bylo na co dívat. Perfetní odpaly, výborná obrana, neuvěřitelné zákroky, no prostě pastva pro oči. Soupeř evidentně nepočítal s tím, že by normální rodiče, kteří si spolu zahrají 4x do roka byli tak úžasní a dokázali je přehrát vysoko 15:4.

Třetí a tím pádem poslední sobotní zápase se vezl už na vlně euforie. Dokonale rozjetá mašina nezaváhala a soupeře rozdrtila 6:2. Vůbec jim nevadilo, že součástí soupeřova týmu byl i americký velvyslanec.

Druhý turnajový den zahájili rodičové opět s úsměvem na rtu, plni odhodlání, někteří již s malými válečnými šrámy, někteří s většími, nicméně stále v dobré náladě. Po úvodním rozehrání jsme, naskočili na dobře rozjetý vlak a hurá na soupeře. První zápas byl semifinálový a jednalo se o postup do finále. Na vlně sobotní euforie, neuvěřitelné zákroky (některé se z paměti jen tak nevymažou) a maximální nasazení nás dovedlo až do vítězného konce. Jsme ve FINÁLE!!!

Poslední zápas turnaje. Finále. Začátek byl trochu rozpačitý, jelikož soupeř doplnil své chudé řady o hráče ze sportovní divize ale to nás nevystrašilo. S krokodýlími úsměvy, vyceněnými zuby jak buldog a neutuchajícím humorem se vrhli do zápasu po hlavě. První 3 směny jsme se drželi zuby nehty a dokonce jsme i vedli. . Nicméně ve čtvrté směně přišel zlom a po několika zaváháních a dlouhých odpalech nás soupeř přehrál.

Nutno podotknout, že ať se vyhrávalo nebo prohrávalo, byli Mamas and Papas JEDNOZNAČNĚ nejlépe naladěným týmem turnaje. Všem to neuvěřitelně slušelo a vypadali jako profíci!!! K vidění byly naprosto nepřekonatelné zákroky, které by ani v extralize nezapadly v zapomnění. Můžeme vyzdvihnout Čerňasovu rybu, kterou, aby měl stále čerstvý dojem z perfektního zákroku, druhý den zopakoval a tím si celou sedřeninu znovu načechral…..Ondrův zákrok a la slajdování 😀 a pověstný Tomíkův rozkrokový chyt na sedmdesát metrů, který ho mohl stat život…minimálně jako muže nebo už nemůže :-). Drabajzovo skvělé koučování, vtipkování. Denči práci na první metě. Páji, Verči a Werči úžasné „kačerovani“…no prostě CELÝ TÝM BYL SUPER!!!!!

K nádhernému druhému místu GRATULACE největší!!!!!!