Bylo to ale skvělé větrům a zimě navzdory.

Děkujeme všem, kteří jste přišli. Děkujeme těm, které hrály. Také těm, kteří pomohli, bavili se, pili, jedli, nakupovali… Speciální dík a obdiv Matyldě za brilantní nadhoz.

Pomohli jste společně tam, kde bylo potřeba, a podpořili tradici, na niž jsme v Eagles Praha hrdí – Ladies day, tentokrát 2019.

 

Dorazili jste I přes nepřízeň počasí. Sečteno podtrženo vás přišlo nějakých pět stovek, kteří jste si mohli užít nabitý a dlouho chystaný program od začátku až do konce. Mysleli jsme na vás na všechny, ale jak název napovídá, naše akce je oslavou a poděkováním ženám.

ŽENY, MUŽI, DĚTI

Ty se tu i letos mohly se sklenkou sektu v klidu odevzdat do zázračných rukou vizážistek Mary Kay, nasát informace od odborníků CMC a výživových poradců, nebo si vybrat nádherné šperky. To všechno s vědomím, že o jejich děti a manžele je skvěle postaráno!

Několik skákacích atrakcí, stánky s malováním na obličej, superčesáním nebo výrobou balonků jsme vám letos nabídli. Děti si vybíjely energii při cvičení zumby s usměvavou nezničitelnou Janou Švecovou, nebo si užívaly paddle boardy. Muži samozřejmě také nepřišli zkrátka. Mohli podniknout divokou jízdu ve vozech Lenner motors anebo zahřát pěstěné svaly na outdoor cvičení s Lukášem Fajkusem. Dát si skleničku anebo skvělý gáblík? Jak bylo libo!

MUST HAVE Ladies Day 2019

Kdokoli u nás mohl vyzkoušet odpal pod vedením zkušených hráčů a hráček, plavbu na paddleboardech, anebo cvičení s Hankou Kynychovou.

Pálit kalorie bylo letos potřeba. Speciální neodolatelný burger Ondry Slaniny vyrobený pro Ladies Day, který před vámi vznikal v přímém přenosu, bylo snad povinností ochutnat. Tak, jako I výborné bezlepkové zákusky, slepit si prsty cukrovou vatou anebo si poručit mátovou zmrzlinu s čokoládou nebo skleničku. Mohli jste sledovat open-air stand-up komika Lukáše Pavláska, který čtením svých knih pobavil malé i velké a pak zasednout na tribunu a sledovat napínavý extraligový softballový zápas mezi Eagles a Storms Praha. S přicházejícím soumrakem pak velcí, malí, mladí, staří mohli, jako vloni očekávat Eagles ohňostroj.

DÍKY, LIDI!

Děkujeme, že jste přišli. Pobavili jsme se, navzdory počasí, vybrali nemalé peníze pro Nadaci Hanky Kynychové I Českou olympijskou nadaci, které pomáhají dětem sportovat. Pokud jste nemohli dorazit, a přesto byste rádi přispěli na dobrou věc, máte možnost do zapečetěné kasičky na Eagles Praha nebo na sbírkový účet č. 30015-74022309/0800. Sbírka bude ukončena k 30. 9. 2019.

Nutno podotknout, že všichni účinkující se zapojili do této akce bez nároku na honorář a všichni prodejci své vydělané peníze věnovali a za to jim patří velké díky. Speciální poděkování pak patří Tonye Graves, která pomohla, ačkoli sama letos dorazit nestačila. Počítáme s ní napřesrok – patří jí čestné členství soft – Eagles Praha.

Děkujeme I všem dalším, kteří se do akce bez nároku na jakoukoli odměnu zapojili:

Moderátorka Jana Švecová, Chateau St. Havel, Ondřej Slanina, komik Lukáš Pavlásek, Anna Lukešová a její Rozščesejme Česko, Czech softball, Baseball Czech, Česká olympijská nadace, Nadační fond Hanky Kynychové, Hyper Cube, Podstata Hudler, Snowboardel, Marke plus, Hustle Production, Escape Adventure, Emco, Art for funs, Bohemia sekt, Canadian medical, Coffee makers, Dugout cantina, Fajkus fitness, Finlandia, Městská část Praha 4, Hlavní město Praha, Pražská ledárna, Storms Praha, Mary kay, Fitstation, Haka Pies, Hasičský záchraný sbor hl. m. Prahy, šperky Lenka Hensen, Jersey 53 – fifty threee, DBK, Nonglutine, Balonkový mág, Teamstore, New era, Lenner motors, Ansuz, Kondice, Plechofka, Suma, Silex, Vína z Francie, Yes Yes Ice cream, Toi Toi, Krupička ohňostroje, PrinKo, Occidental, Silly Toons a Laadushka, Malování na obličej Veroniky Formánkové.

Dík patří také všem, kteří pro vás LD 2019 připravovali a pomocníkům na akci samé.

PS.:DVĚ PROSBY NA ZÁVĚR

A závěrem malá prosba směrem nahoru – příští rok, prosíme, lepší počasí! Jo, a ještě jedna – přijďte za rok zas!

Fotogalerie zde: