Během uplynulého víkendu se Sportovní centrum v Nymburce přebarvilo do zelena, když ho obsadilo přes 80 hráčů Eagles ve věku 7 – 15 let spolu s více jak 25 trenéry baseballu.

Devět tréninkových skupin absolvovalo každý den velkou porci tréninkových jednotek zahrnujících jak nácvik baseballových dovedností, tak i posilování, atletickou přípravu a nechyběl ani zasloužený relax ve vířivkách. Začínalo se v 9 a končilo ve 21:30 h. Součástí programu bylo i vzdělávání začínajících trenérů, kteří si jednak všechny aktivity vyzkoušeli na vlastní kůži a zároveň měli možnost poznat úroveň tréninků v jiných věkových kategoriích, než na jaké jsou zvyklí.

V neděli všichni odjížděli sice velmi znavení, ale naladění do dalších tréninků a padlo mnoho dotazů, kdy si to zopakujeme. Po loňské premiéře jsme tedy neméně úspěšně navázali a věříme, že se z toho stane tradice.

Poděkování šéftrenéra

Vážené trenérky a vážení trenéři, moc bych vám všem, kteří jste se zúčastnili podzimního soustředění v Nymburku, chtěl poděkovat za výborný přistup k naší společné akci a doufám, že se v tomto seskupení budeme scházet ještě hodně dlouho. Je to výjimečné, aby se sešla taková dobrá parta lidí.

Děkuji moc

Martin Šmidt

Let´s fly Eagles!