Ještě o vánočních prázdninách začali U7 svůj první turnaj roku 2020.

Posíleni cukrovím se vrhli do prvního zápasu s Piranhas Beroun. Zápas byl velmi vyrovnaný, v poli jsme dokázali odpaly zastavovat ale příhozy už nám moc nešly. Nutno dodat, že to byl náš první zápas po dlouhé odmlce a celkový dojem byl velmi dobrý. Konečný výsledek zápasu byl velice těsný 9:10.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Sabatu. Zlepšili jsme pole i pálku ale na silný Sabat to nestačilo (budoucí vítěz turnaje).

Třetí utkání jsme hráli proti Beavers Chomutov. Zde bylo vidět, že náš výkon se zlepšoval zápas od zápasu a dařilo se nám i autovat na první metě. Dobrá obrana podpořena skvělým útokem znamenala naší první výhru na turnaji 15:8.

Naše poslední utkání na tomto turnaji o 3. místo jsme opět sehráli s týmem Beavers Chomutov a nechtěli jsme opět nic nechat náhodě. I když se na nás již podepsala únava a koncentrace nebyla tak skvělá bylo vidět, že zápas od zápasu jsme na tom lépe. Chyb bylo minimálně a do míčku jsme „řezali o sto šest“. Díky tomu nás čekala krásná a zasloužená výhra 12:2. Sladkosti za 3. místo byly báječnou tečkou tohoto skvělého turnaje.

Velké poděkování patří všem hráčům, trenérům a rodičům.

Go Eagles!!!