Kadeti mají za sebou již 3 utkání proti Kotlářce B, Blesku Jablonec a Tempu. Zatím mají bilanci 3 výhry bez porážky. Nicméně je to pořád začátek sezony a cílem je se zlepšovat zápas od zápasu. Hlavním cílem je dávat na začátku sezony hodně příležitostí mladším hráčům pro získání zkušeností.

První zápas proti Kotlářce B byl ze začátku trochu nervózní, nicméně náš útok nás vrátil opět do hry. Konečný stav 14:3 byl jednoznačný. Na nadhozu dostali příležitost mladší hráči, kteří se své role ujali na výbornou. V útoku se dařilo pálit disciplinovaně a stahovat spoluhráče pro body.

Druhý zápas v Jablonci byl přehlídkou našeho útoku, který se soupeři nedařil zastavit. Po třech směnách jsme si připsali 12 hitů a 25 bodů. Tento zápas nestojí za hodnocení. Nutno jenom podotknout, že i takové zápasy je potřeba hrát, jelikož lze potrénovat situace a soupeř se může zlepšit. Druhý zápas se v Jablonci bohužel neodehrál z důvodu nepříznivého počasí.

Poslední zápas byl proti odvěkému soupeři – Tempo Praha. Zápas sliboval pěkný souboj, který lépe rozjeli hráči Eagles. Hned v dohrávce první směny se nám podařilo 4x skórovat po čtyřech krásných odpalech. Na to soupeř neodpověděl díky dobré obraně a hlavně výborném nadhazování Lukáše Derganze. Ve druhé směně se nám podařilo přidat další 3 body a stav byl rázem 7:0. Na začátku trojky nastoupil na kopec Ruda Hák, který házel také pěkně. Vydržel tam do další směny a na závěr to šel zavřít zkušený Bertík Pražák, který Tempo již k ničemu nepustil. Náš útok jenom esteticky upravil skóre na konečných 8:3 a další výhra byla naše.

V rámci letošní sezonu mají kluci vyhlášenou soutěž EAGLES PLAYERS CHALLANGE. Aktuálně si vedou následovně: