Na začátku školního roku se baseballový a softballový oddíl Eagles Praha stal součástí dvou náborových akcí – SPORŤÁČEK 2012 a Týden náborů do sportovních klubů.

Na SPORŤÁČKOVI 2012, který se konal v areálu HAMR v pražském Braníku předváděli Eagles základní dovednosti pálkovacích her (házení, chytání, pálení). V konkurenci dalších skoro 80 pražských sportovních klubů se Eagles neztratili. Koutek Eagles čelil velkému zájmu malých dětí, které si chtěli především vyzkoušet, jaké to je odpálit míček. Během akce došlo i na představení klubu na hlavním pódiu, kde otázkám moderátorů Pavla Cejnara a Ondry Vodného z rádia Evropa 2 čelil trenér juniorského výběru Eagles Richard Kania a maskot Eagles.

Kompletní fotogalerii ze SPORŤÁČKA můžeme nalézt ZDE

V návaznosti na SPORŤÁČKA proběhly od 10. – 16. září v areálu Eagles Praha v rámci projektu Prahy Sportovní “TÝDEN NÁBORŮ DO SPORTOVNÍCH KLUBŮ“ nábory nových členů. Během tří dnů, kdy se akce pořádala v Eagles Parku se náborů zúčastnily necelé tři desítky nových zájemců o jeden z nejpopulárnějších světových sportů.

Náborovým týdnem však přijímání nových členů do Eagles Praha nekončí. Nový adepti o baseball či softball se mohou hlásit v klubu celoročně.