V semifinálovém duelu Eagles porazily po dramatické bitvě, kterou rozhodl až homerun Terezy Pochobradské v dohrávce sedmé směny Čechii Praha 3:1. Ve finálovém duelu čekal na Eagles věčný rival Joudrs Praha. V souboji reprezentačních nadhazovaček Maršíkové (Eagles) a Zappové (Joudrs) byly šťastnější hráčky z Krče, které se dokázaly prosadit jedním bodem. Joudrs se snažili výsledek otočit, ale proti obranu Eagles v čele s nadhazovanou Maršíkovou nezaznamenali ani jeden doběh.

“O vitězství rozhodla naše disciplína na pálce, několik pěkných zákroků v poli, týmový duch a touha vyhrát“ shrnuje základní aspekty triumfu spojka Tereza Pochobradská. “Vítězství nám zvedlo sebevědomí do dalšího průběhu sezony. Byla to jedna ze tří nejdůležitějších akcí letošní sezony Jsem ráda, že jsme to zvládly“ pokračuje autorka rozhodujícího HR v semifinálovém zápase Final Four proti Čechii Praha.

Po úspěšném poháru mistrů, kde Eagles vyrovnaly historické umístění českého týmů (4. místo), vítězství v Českém softbalovém poháru se Eagles nyní soustředí na obhajobu titulu v české lize. V semifinálové sérii změří síly s Čechiií Praha. První duel je naplánován na sobotu 22. září na hřiště Čechie. První domácí duel odehrají Eagles v neděli 23. září.

Článek o vítězství Eagles v Pražském deníku můžete nalézt ZDE

Foto:  Stanislav Hladík (hladik-foto.cz)