Zpestřením přípravy bude jednodenní soustředění s kondičním trenérem z MLB Edem Subelem, který naváže na loňskou účast Jeffa Krushela

Soustředění budou uzpůsobena podle tří věkových kategorií. V pondělí 5.11. bude program uzpůsoben pro děti mezi 11 a 12 roky, výjimečně 10ti leté naděje českého baseballu. V úterý 6.11. přijdou na řadu baseballisté mezi 13-15 lety a poslední soustředění pro nejstarší hráče od 16 do 21ti let proběhne ve čtvrtek 8. listopadu. Každý den bude trénink probíhat v dvouhodinovém bloku od 17:00.

Ve čtvrtek 8.11. bude na kempu k dispozici i výživový specialista s přístrojem InBody ( www.inbodycentrum.cz ) . Tento přístroj se používá pro diagnostiku lidského těla. Pro členy baseballových akademií je toto měření a vyhodnocení zdarma. Pro ostatní hráče bude měření včetně idividuálního vyhodnocení za symbolický poplatek 100 ,- Kč.

Kempy jsou určeny nejen pro hráče Baseballové akademie, ale pro všechny baseballové naděje, které chtějí zlepšit své baseballové dovednosti.

V případě vašeho zájmu, dozvědět se více o svém těle a podstoupit měření na přístroji InBody, je potřeba přijít v 16:00 a počítat s tím, že se zdržíte i po 19:00 kvůli vyhodnocení vašich výsledků.

Prosím svoji účast potvrďte na e-mail : praguebaseballacademy@gmail.com