Halový turnaj žáků očima trenéra Překvapení turnaje Petra Čermáka – 24.1.2013

Halový turnaj žáků očima trenéra Překvapení turnaje Petra Čermáka – 24.1.2013

Hlavní trenér žákyň alis Překvapení turnaje hodnotí účast svých svěřenkyń na Halovém turnaji žáků.

Tradičně se tým žákyň zúčastnil turnaje žáků jako Překvapení turnaje. Sešli jsme se v nejmladším možném složení, řada „starých pák“ chyběla.

V prvním zápase jsme nastoupili proti favoritovi celého turnaje Eagles white. Holky si zvykaly na hru, souhru i běhání po metách. Výsledek jednoznačný pro kluky  25:3. Měli jsme radost ze všech našich 3 bodů! V dalším zápase se holky už rozběhaly i rozpálily. Louny dokázaly pořádně potrápit a udělaly 12 bodů. Kluci z Loun si doběhli pro 18 bodů a vyhráli. Třetí zápas s Eagles green byl ještě lepší. Hráčky „posíleny“ návštěvou McDonald´s roztočily kolotoč bodů. Zase jich udělaly více! Jenže na kontě zelených kluků body přibývaly rychleji. Opět jsme tedy prohráli 24:17.Zápas od zápasu holky sbíraly zkušenosti, zlepšovaly se.V posledním zápase po statečném boji nakonec i vyhrály nad Domažlicemi. To i proto, že si holky doběhly pro 21 bodů!!! Krásný výsledek 21:20 pro nás.

Žákyně tedy obsadily báječné 5. místo. A proč báječné 5. místo? Protože víc než polovina týmu začala trénovat teprve na podzim.

Věřím, že pokud ještě zlepšíme souhru v obraně, čekají nás i vyšší umístění. Tak holky, s chutí do toho!

Méďa a Vendy a Martina

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama