Juniorky na halovém turnaji čtvrté – 9.1.2013

Juniorky na halovém turnaji čtvrté – 9.1.2013

Minulý víkend 4.-6.1.2013 náš béčkový tým rozjel halovou sezónu na Joudrs Indoor Cupu 22, který se hrál v tenisových halách LOB v Bohnicích.

12 družtev bylo rozděleno do čtyřech skupin po třech týmech. Dále se postupoval do třech meziskupin dle umístění v základní části a dále pak KO systémem až do konečného pořadí.

První zápas jsme odehráli už v pátek večer proti mladším hráčkám Joudrs Navy. První utkání ve skupině jsme vyhráli 7:2 a do sobotního ranního zápasu jsme tedy šli s jednou výhrou. Dále nás ve skupině D čekala Kotlářka, kterou jsme měli v plánu sice porazit, ale těsná prohra 6:5 pro nás nic neznamenala, snad jenom to, že jsme obsadili druhé místo. Po tomto zápase nám už bylo jasné, že se budou hrát ještě další čtyři zápasy a že ten poslední začne ve 21:00 hodin.

Vítěz skupiny A byl náš následující soupeř. Byly to hráčky, které přijely až z polské Wroclavi. Hned v první směně jsme dovezli body a skórovat jsme protihráčkám dovolili jen jednou. Konečný výsledek byl tedy 9:1. Pár hodin pauza pro náš mladý tým očividně nic neznamenala a Arrows Ostravu jsme porazili lehce 10:1. Po tomto zápase na nás přišla trochu únava, další čekání, a další rozcvičování.

Storms v růžových dresech jsme po ne úplně lehkém zápase porazili 11:7. Touto výhrou jsme se dostali nahoru v tabulce a pořád jsme měli šanci bojovat o horní příčky. Poslední, pátý, sobotní zápas byl pro nás nejdůležitější. Postup do semifinálové skupiny. Hráčky z Kunovic jsme porazili 3:2 po výborném výkonu Lenky Pantůčkové na nadhozu a jeli jsme domu s jednou prohrou a čtyřma výhrama. Šanci na finále jsme pořád měli.

Nedělní zápasy jsme však už tak pod kontrolou neměli. Sobotní výhrou nad Snails Kunovice jsme si sice zajistili dlouhý spánek a první zápas až od 13.00, ale bohužel také dvě těsné prohry. V prvním zápase proti starším a zkušenějším hráčkám Joudrs Orange jsme ze začátku měli vedení na své straně, ale pár chyb v poli, pár odpalů a už jsme byli pod tlakem a prohráli zápas 4:3.

Do finále jsme se tedy dostat nemohli, ale bojovat o třetí místo jsme pořád mohli. Poslední zápas s Kotlářkou, kdy už se únava opravdu rozmohla, jsme odehráli jak jsme mohli, můžeme jen litovat několika chyb v útoku, které nás stály vítězství. Bára Stárková na prkně odvedla skvělou práci a přesto zápas skončil 3:2 v náš neprospěch.

Čtvrté místo na to že jsme poprvé za několik měsíců stáli na živý nadhoz je uspokojující a těšíme se na další turnaje a softballové akce 2013. Bude to určitě pestrá sezóna. Za turnaj jsme viděli dobré výkony našich nadhazovaček a zadáků, tak se to snad podaří dotáhnout až do venkovní sezóny.

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Lenka Pantůčková, Kačka Koubková, Bára Stárková, Gábina Vlková, Tereza Krbcová a Lucie Blažková

Chytaly: Eliška Thompsonová, Lotty Hudlerová, Simona Chadrabová a Anna Beková

V poli hrály:  Martina Píšková, Natálie Matějková,  Bára Dědková, Sabina Vítková, Tereza Vosáhlová a jako náš milý host ze Španělska Meritxell Blesa

Při kaučování se pravidelně střídali: Daniela Viktorýnová, Jirka Havlík a Aleš Chýle

za Eagles B napsali Eliška Thompsonová a Aleš Chýle

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama