Eagles B – juniorky na druhém halovém turnaji – Snails Cup 2013 – 14.2.2013

Eagles B – juniorky na druhém halovém turnaji – Snails Cup 2013 – 14.2.2013

Prodloužený víkend 1.-3.2. strávily hráčky B-týmu žen tradičně na softballovém hřišti. Tentokrát vyrazily do sportovní haly v Hluku, kde Snails Kunovice pořádali další halový turnaj zimní sezony Snails Cup 2013.

8 družtev bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech týmech. Dále se hrálo křížem první ze skupiny se čtvrtým ze druhé skupiny atd., dále pak pavoukem vítězných a prohraných zápasů až do konečného umístění.

Po celkem dlouhé cestě z Prahy jsme nastoupili do zápasu proti SaBaTu. Na nadhozu se prosadila naše nadhazovačka Lenka Pantůčková, a my jsme byly schopné ji podpořit odpaly a zápas vyhrát 5:2. První vítězství jsme měli v kapse, a tak bylo jen potřeba bojovat dál.

Sabat : Eagles B – 2:5, Nadhazovaly: Pantůčková, Stárková, Chytala: Thompson

V sobotu ráno nás čekal rozhodně nejsilnější soupeř skupiny. Byly to domácí Snails Kunovice U22, tým, který je také přihlášen do letošní juniorské ligy. Výhra 5:3 nám zajistila první pozici ve skupině, která se nám rozhodně hodila.

Snails Kunovice 22 : Eagles B – 3:5, Nadhazovaly: Krbcová, Hradská, Chytaly: Chadrabová, Roškotová

Poslední utkání skupiny B proti Dračicím z Brna jsme neotočili ani v náš prospěch či neprospěch, ale remíza 3:3 neznamenala pro naše  první místo ve skupině vůbec nic.

Eagles B : Dračice Brno – 3:3, Nadhazovaly: Stárková, Krbcová, Chytaly: Hudlerová, Beková

Další, a to třetí, sobotní zápas jsme hráli proti Arrows Ostrava. Ve skupině sice neskončili uplně nejlépe, ale rozhodně nás nenechali vyhrát jednodušše. Jejich nadhoz byl o dost lepší než ty co jsme doposud potkali, a tak jsme měli problémy míče kontaktovat. Po prvním startu se to však zlepšilo a 3:2 byl pro nás zasluhující výsledek. Sabina Vítková na pálce v tomto zápase rozhodla a její výkon přispěl k výhře společně s naší nadhazovačkou a souladu celého týmu. Radost z výhry těžkého zápasu byla ještě zlepšená poznatkem, že v neděli jsme hráli až od 12:00.

Eagles B : Arrows Ostrava – 3:2, Nadhazovala: Pantůčková, Chytala: Thompson

Semifinálový zápas proti SaBaTu jsme bohužel nedokázali otočit na naší stranu. Ani jeden z týmů nedělal chyby, a tak stačil jeden odpal protihráček a už se dostaly do vedení. Našim pálkařkám se bohužel nepodařilo dotáhnout žádný bod, a tím skóre skončilo 1:0.

Eagles B : SaBaT Praha – 1:0, Nadhazovaly: Hradská, Stárková, Chytaly: Roškotová, Beková

Čekal nás boj o třetí místo, a vylepšit si tím umíštění z předešlého turnaje v Bohnicích, kde jsme skončily čtvrté. Tentokrát proti nám nastoupil extraligový tým Snails Kunovice. I přes určitou únavu a zklamání z poledního zápasu jsme se byly schopné se zvednout, a výhrou 6:1 jsme tak obsadily třetí místo nadruhém halovém turnaji 2013.

Snails Kunovice Old : Eagles B – 1: 6, Nadhazovala: Pantůčková, Chytala: Beková

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Lenka Pantůčková, Bára Stárková, Tereza Krbcová  a Mili Hradská(jh)

Chytaly: Eliška Thompsonová, Kateřina Roškotová, Lotty Hudlerová, Simona Chadrabová a Anna Beková

V poli hrály:  Martina Píšková, Sabina Vítková a Tereza Vosáhlová

Při kaučování se opět pravidelně střídali: Jirka Havlík a Aleš Chýle

 

EliškaThompsonová a Aleš Chýle

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama