T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

Mladé hráčky a hráči Eagles Praha opanovali t-ballový Joudrs Cup, který hostila tenisová hala LOB v pražských Bohnicích.

15 malých nadějí pálkovacích her, bylo rozděleno do dvou týmů, které byly s ohledem na rozpis turnaje doplňovány na plný počet devíti hráčů. Konkurenty v souboji o prvenství byly dva týmy domácích pořadatelů Joudrs Praha a Trhové Sviny. Herní vyzrálost Eagles byla znát a turnajem procházela družstva bez zaváhání. Zápasy sloužily k osvojování dovedností, které si děti mohly vyzkoušet zatím pouze v trénincích. Ve finálovém utkání se střetli zástupci Eagles proti sobě, s ohledem na nízký počet hráčů doplnily kádry 3 hráči Joudrs, aby se mohlo hrát 9 na 9. Eagles, tak obsadili na Joudrs Indoor Cupu v t-balle první a druhé místo.

Turnaj sloužil hlavně k tomu, aby si nový hráči po delší pauze vyzkoušeli zápasové nasazení a osvojovali si herní návyky. Ostatním se průběhem turnaje dařilo úspěšně plnit pokyny, které získávají v trénincích. Hlavně vzhledem k těmto aspektům se dá turnaj hodnotit, jako úspěšný.

Turnaje se zúčastnili: Matyáš Smola, Roberto Enriquez, Jakub Hajný, Denis Herůfek, Filip Zavřel, Honza Uhlík, Emma Beňová, Nela Pichlová, David Víšek, Matyáš Polášek, Kristián Polášek, Eda Pára, Bertík Pražák, Martin Láska, Jáchym Pechlát. Trenéři: Jan Beneš, Pepa Zelinka, Karel Vohánka, Juan Carlos.

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama