Třetí místo juniorek na Joudrs Indoor Cupu – 14.3.2013

Třetí místo juniorek na Joudrs Indoor Cupu – 14.3.2013

Jarní sezóna se už blíží, a tak minulý víkend dohrály juniorky/ženy B poslední halový turhnaj. Týmy byly rozděleny do 4 skupin, a od pátku 8/3/2013 byla bohnická tenisová hala plná softballových akcí a hráček připravujících se na začátek sezóny 2013.

Náš „béčkový“ tým v pátek nastoupil proti mladým hráčkám z Řep, které nás ze začátku překvapily kavlitou jejich nadhazovačky. Celý zápas byl v podstatě vyrovnaný a před dohrávkou jsme prohrávali 3:1. V posledním inningu jsme na dohrávce nakonec dovezli 3 body a tím utkání vyhráli 4:3. Náslepdující zápas v pátek večer jsme hráli proti SaBaTu A. Na prkno se nám postavila nová posila Veronika Skalická-Tomková a nedovolila protihráčkám ani se přiblížit bodu. My jsme se v prvních směnách, ale taky moc neprosazovali. Inningy ubíhaly rychle a v páté směně (což je pro indoor softball dost neobvyklé) jsme konečně začali pálit a stahovat body. Konečný výsledek zápasu byl 6:0 a jeli jsme domů s dvěma výhrama a prvním místem ve skupině.

V sobotu nás čekaly čtyři zápasy, což znamenalo že celý den strávíme na hřišti. Všechny zápasy byly velmi těsné a skóre bylo pokaždé jen rozdílné jednoho bodu. Dostali jsme se do horní skupiny, společně s výhercema ostatních skupin, a tam jsme odehráli zápasy každý s každým. Ranní zápas s Polkami skončil 2:1 v náš neprospěch, přes první ze skupiny A, Joudrs Orange, kdy zápas skončil zase o bod 1:0 v náš neprospěch a poslední zápas této skupiny jsme podobně odehráli se Storms A 6:7. Pro nás to však nic moc neznamenalo, byly to dobré zápasy a také jsme si vyzkoušeli tie-break, který je vždy přínosný jak pro mladé hráčky, tak pro zkušenější. To nejzajímavější však přišlo večer. Zápas o postup do semifinále. Po třech prohrách jsme se museli zvednout a vyhrát tento zápas. S tímto jsme také nastupovali, a i když na nás byla vidět únava, hráli jsme dál. Bodů moc nebylo, celý zápas bylo vyrovnáno 1:1. V dohrávce zápasu jsme naplnili mety a s velkou pomocí jejich nadhazovačky, kdy trefila pálkařku, jsme dovezli poslední a vítězný bod a utkání skončilo 2:1 pro nás.

Nedělní zápasy rozhodovaly o umíštění a pro nás to začínalo poražením Storms A. To se nám bohužel nepodařilo, a tak jsme měli dál jen možnost bojovat o třetí místo. Už jsme nehráli tak vyrovnaně jako předešlý den, a konečný výsledek byl 4:0 pro hráčky z Řep. Od 15,00 jsme se střetli s Radotínem o třetí místo. Zápas podle výsledku sice vypadal dost jasně, ale naše pálka na tom nebyla moc dobře. Musí se ale uznat, že se jejich nadhazovačka stěží trefovala do strike zóny, a tak jsme s lehkostí vystávali mety. Zápas jsme dohráli se skórem 9:0 a třetí místo jsme si vezli domů.

Doufám, že nám halová sezóna dala co nejvíc, abychom se mohli předvést venku co v nejlepší formě. Máme za cíl se dostat do Playoff druhé ligy, a k tomu ještě dobře odehrát Juniorskou ligu. Nebude to jednoduché a je spousta dobrých týmů, které budeme muset převálcovat, ale věřím, že na to máme a že budem bojovat až do konce.

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Veronika Tomková(jh), Lenka Pantůčková, Tereza Krbcová, Gábina Vlková, Bára Dědková, a Miluška Hradská(jh). Chytaly: Eliška Thompsonová, Kateřina Roškotová, Lotty Hudlerová a Simona Chadrabová. V poli hrály:  Martina Píšková, Sabina Vítková, Bára Stárková, Natálie Matějková a Tereza Vosáhlová. Při kaučování se opět pravidelně  střídali:  Daniela Viktorýnová, Jirka Havlík a Aleš Chýle

Napsala: Eliška Thompsonová

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama