TURNAJE PONY OPĚT V EAGLES PARKU – 17.4.2013

TURNAJE PONY OPĚT V EAGLES PARKU – 17.4.2013

44 týmů ze všech koutů Evropy budou od čtvrtka do neděle bojovat ve třech kategoriích o tři vstupenky zaručující účast na celosvětovém finále v USA.

U16

Nejstarší baseballisté sehrají svoji část turnaje v areálu Eagles Praha. 16 týmů je rozděleno do 4 základních skupin. Mezi největší adepty na prvenství se řadí loňští vítězové Německá akademie, český národní tým či London Mets. Silnou výpravu do Prahy posílá východní Evropa, kterou budou reprezentovat týmy Brest Zubrs (Bělorusko), Vilnius (Litva), L.P.S. Roman (Rumunsko) či Srbsko. S horními příčkami budou chtít zamíchat vyslanci z Izraele, stále lepšící se Rakouská reprezentace či česká baseballová akademie.

U14

Mladší baseballisté odehrají hlavní část turnaje stejně jako v loňském roce v areálu Tempa Titans. V kategorii došlo k nárůstu celků na maximální možný počet 16. Z tohoto důvodu se musí část turnaje odehrát i mimo libušský areál. Výčet adeptů brousící si zuby na první místo je obdobný jakou u starších kolegů, Německá a česká akademie, London Mets či Stuttgart Reds. Premiéru na turnaji si odbude ruská Balashika, která rozšířila výčet oddílů z východního bloku.

SOFTBALL

Do dívčí části turnaje se přihlásilo 12 družstev. Nechybí stálice a loňští medailisté Moscovia (RUS) a Dvůr Králové. První účast na turnaji PONY zažijí německé týmy KMC Ambassadors a Stuttgart Select, vedené americkými trenéry. O vylepšení loňských pozic se budou snažit pražské celky Eagles a Joudrs, Trnava Panthers, Gepardy Zory či Vilnius.

Kompletní servis (výsledky, rozpisy, statistiky) najdete ZDE pod názvy jednotlivých turnajů.

Advertisement

Facebook

Recent Tweets

(čeština) Reklama