“Bramborová” medaile z Werichiády – 14.5.2013

“Bramborová” medaile z Werichiády – 14.5.2013

Ve velice nevyzpytatelném počasí vyrazily žákyně na 2. kolo extraligy žákyň.

V hodně omezené sestavě jsme nastoupili do sobotních utkání. V prvním zápase nám nadhazovačky týmu Joudrs A svými rychlými nadhozy umožnili získat pouze 1 bod. Prohráli jsme 12:1. Posilněni pizzou k obědu jsme vlítli do dalšího zápasu se Storms. Na pomalejší nadhoz a toss se chytly všechny naše pálkařky a po zásluze jsme vyhráli 13:3. V posledním sobotním zápase jsme opět předvedli kvalitní výkon na pálce a po pěkném výkonu v obraně jsme zvítězili 13:4.

V neděli jsme v semifinále nastoupili proti Dvoru Králové. Tentokrát nás soupeř nepodcenil, nasadil od počátku nejlepší nadhoz – Adélu Linkovou. Přes snahu všech našich pálkařek se nám podařilo obsadit pouze jednou 2. metu. Po kvalitní obraně a dobrém nadhozu z naší strany jsme nakonec podlehly 4:0. V tomto utkání podaly všechny hráčky velmi pěkné výkony.

Do boje o 3. místo jsme nastoupili proti Trutnovu. Hráčky soupeře měly za sebou těžké a hlavně dlouhé semifinálové utkání. Podlehly Joudrs až po dvou a půl hodinové bitvě v pátém tie-breaku 1:0! V utkání jsme předvedli solidní výkon v obraně. Zato na pálce byl vidět nesoustředěný výkon. Při hře v útoku hráčky na lavičce nejevily zájem o hru. Prohráli jsme si sami zápas. Trutnov zvítězil 2:0. Škoda, měli jsme navíc než na 4.místo…

Potěšující byl výkon nadhazovaček. Zejména Andy v sobotu výborně odházela dva zápasy. I Valy a Ivča zaslouží pochvalu za soustředěný výkon na nadhozu.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama