Kadetky přivážejí z Mladých Buků třetí místo – 22.5.2013

Kadetky přivážejí z Mladých Buků třetí místo – 22.5.2013

Druhé kolo 2. ligy kadetek hostila hřiště v Mladých Bukách. Hráčky Eagles nenavázaly na prvenství z prvního turnaje a obsadily třetí příčku. Tím se čelo ligy vyrovnalo.

V zápase proti Spectru jsme trochu potrénovali pálku, doběhli pro 24 bodů a „pomáhali“ soupeři dokončit jejich směnu v obraně. Výsledek Spectrum – Eagles 0:24. Po lehké svačině jsme ve stále chladné a větrném počasí nastoupili proti Třebíči. Podali jsme koncentrovaný výkon v obraně a byla z toho výhra 10:1. V podvečerním programu jsme se nejdříve rozehřáli proti Blansku výhrou 22:1 a hned jsme pokračovali dalším zápasem proti Merklínu. V úvodních dvou směnách jsme si vybudovali náskok 7:0 a pak soupeř vystřídal nadhoz a my přidali ještě jeden bod. Čtvrtý zápas dne jsme vyhráli 8:0. Po sobotě jsme měli skóre 4:0 na zápasy a 64:2 bodové skóre. V druhé skupině porazily hráčky Sparks Mladé Buky po dramatické bitvě 11:9 SaBaT.

V semifinále jsme tedy nastoupili proti týmu SaBaT. První dva odpaly překvapily naší obranu. Než se míč dokutálel k hráčkám, ony jej zpracovaly a přihodily, soupeřovy pálkařky celkem pohodlně obsadily 1. metu. Po dalších odpalech a naší nule na pálce byl stav po 1. směně 3:0 pro soupeře. V druhé směně jsme soupeřkám nedovolili skórovat. V útoku jsme zatlačili a vybojovali jsme 5 doběhů. Skóre 5:3 pro nás. Ve třetí směně oběma družstvům šel výborně nadhoz i v obraně se dařilo, přesto SaBaT snížil na 5:4. Ve čtvrté směně se naše obrana rozsypala a po třech errorech soupeř doběhl pro 4 body. V dohrávce některé naše pálkařky tvrdě pálily, jiné totálně zklamaly. Z našeho tlaku jsme vytěžili pouze bod. Utkání jsme si prohráli sami 8:6. V zápase o 3. místo jsme jednoznačně porazili Merklín 18:2.

 

Některé hráčky prokázaly, že umí pálit. Táňa si oběhla HR, Viki a Gabča odpálily 3B. Vysoký standard si udržely nadhazovačky.

Soupeři na turnaji zcela neprověřili naše dovednosti v obraně. Zahráli jsme si pouze jedno vyrovnané utkání a v něm jsme právě v obraně propadli. Příště uhrajeme lepší výsledek!

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama