Vítězný vstup kadetek do 2. ligy – 12.5.2013

Vítězný vstup kadetek do 2. ligy – 12.5.2013

Výběr kadetek úspěšně vstoupil do 2. ligy kadetek. Za celý turnaj nepoznal hořkost porážky a do Prahy si přiváží plný počet bodů.

Na úvod 2. Ligy kadetek jsme zavítali do starobylé Třebíče. Na okraji města vyrostl moderní sportovní komplex, jehož centrem je baseballové hřiště. V jeho vnějším poli byla zřízena dvě hřiště pro softball.

V prvním zápase proti začátečnicím z Blanska nám na výhru 21:1 v tréninkovém tempu stačily 2 směny. Další zápas měl být nejtěžší ve skupině. Merklín jsme přejeli 16:0 po 3. směně. V posledním zápase skupiny nás čekal Trutnov. V „B“ sestavě jsme nezaváhali a vyhráli i poslední sobotní zápas ve skupině. Eagles – Trutnov 5:1. Pak večeře v klubové restauraci a hurá do tělocvičny se připravit na nedělní zápasy.

V semifinále jsme měli za soupeře Sparks Mladé Buky. Po nočním vydatném dešti byl stav hřišť na hranici regulérnosti. Z bahna a louží jsme vylovili jednoznačné vítězství 16:1 po 3. směně. Ve finále jsme se podle očekávání střetli s týmem SaBaT. Dramatické utkání konečně prověřilo naše schopnosti a dovednosti. Přetahovaná o výsledek skončila v náš prospěch, Eagles – SaBaT 6:4. Tím jsme dobyli vítězství v turnaji. Několik hráček si pozvedlo sebevědomí. Kamča si uběhla HR, Terka Č. a Kája P. odpálily 3B! Velmi dobré výkony podaly všechny nadhazovačky i kečryně. Všechny hráčky si turnaj náramně užily.

Turnaj ukázal, že do 2. ligy nepatříme. Škoda dvou promarněných šancí na kvalifikaci proti Kotlářce a Ledenicím……

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama